Xiaomi Mi Mix Nano sızdırıldı!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Xiaomi Mi Mix Nano sızdırıldı!

Xiaomi Mi Mix son dönemin en çok konuşulan telefonu olabilir. Ekran kasa oranı ile göz dolduran Xiaomi Mi Mix'e Nano adıyla kardeş geleceği ortaya çıktı.

Sizce Xiaomi Mi Mix Nano da aynı başarıyı yakalayabilir mi?

Son düzenleme:

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Bu telefonlarin arkasi seramik ve aşırı derecede sağlam cizilmiyor resmen.
Ayrica tasarim olarak da harika 5.5 inclik olani daha uygun bir fiyattan piyasaya surerlerse siler süpürür.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Bari bu TÜRKİYE'ye gelsin.:oops:

Reaksiyon puanı
10,324
Bari bu TÜRKİYE'ye gelsin.:oops:

Boşuna heveslenmeyin, gelmeyecek; Gelemez!
Gelemez; Çünkü bu firmanın Çin içinde bile talebi karşılayacak imkânı yok.
Çünkü seramik malzemeden %90 ekran kasa oranlı bir telefonu talebi karşılayabilecek oranda yapabilmek için Çin'in maddi ve teknolojik imkanlarını seferber etmesi gerekiyor. Saniyeler içinde tükenmesinin sebebi de bu zaten. Çünkü çok az sayıda yapabiliyor, ve çabucak da bitiyor. Bu durum tabii firmanın ve markasının da işine geliyor, bol bol reklamı oluyor. O yüzden Türkiyeye kadar yetişme imkânı belki 2018'de en erken gelebilir, o da az bir ihtimal gibi duruyor.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Boşuna heveslenmeyin, gelmeyecek; Gelemez!
Gelemez; Çünkü bu firmanın Çin içinde bile talebi karşılayacak imkânı yok.
Çünkü seramik malzemeden %90 ekran kasa oranlı bir telefonu talebi karşılayabilecek oranda yapabilmek için Çin'in maddi ve teknolojik imkanlarını seferber etmesi gerekiyor. Saniyeler içinde tükenmesinin sebebi de bu zaten. Çünkü çok az sayıda yapabiliyor, ve çabucak da bitiyor. Bu durum tabii firmanın ve markasının da işine geliyor, bol bol reklamı oluyor. O yüzden Türkiyeye kadar yetişme imkânı belki 2018'de en erken gelebilir, o da az bir ihtimal gibi duruyor.
Dayı felaket tellallığı yapma ya,oynamıyorum ya.:)

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Şu firma küresel piyasaya bi açılabilse ortalığı kasıp kavuracak ama hep küçük çaplı üretimler. Acaba sermaye filan mı bulamıyolar diycem bunca tasarıma parayı nerden buluyolar?

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Şu firma küresel piyasaya bi açılabilse ortalığı kasıp kavuracak ama hep küçük çaplı üretimler. Acaba sermaye filan mı bulamıyolar diycem bunca tasarıma parayı nerden buluyolar?
Yok benim bildiğim Çin Ar-Ge'si çok yüksek seviyelerde ama ben de bu duruma deli oluyorum.:mad: