Xiaomi Mi Mix 2 tanıtıldı!

• Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Xiaomi Mi Mix 2 tanıtıldı!

Uzun bir süredir merakla beklenilen Xiaomi'nin yeni çerçevesiz akıllı telefonu Mi Mix 2 resmen tanıtıldı. İşte Xiaomi Mi Mix 2 hakkında her şey!

Son düzenleme:

ersoymstf

Üyecik
bundan tam 20 gün önce mi mix cihazımı sırf kamera ve sağlamlığı kötü diye s7 edge ile takas ettim ki ederken cihazımın sağ üst köşesinde ufak bir çatlak vardı yurt dışı imei kayıtlı idi. sanırım tam zamanında davrandım 1 ay sonra mi mix lerin fiyatı acaip düşer. 2nin Tr garantisini heycanla bekliyorum. cihaz performans konusunda en kral androide taş çıkarır. umarım kamera güzelleştirilmeside yapılmıştır.

bundan tam 20 gün önce mi mix cihazımı sırf kamera ve sağlamlığı kötü diye s7 edge ile takas ettim ki ederken cihazımın sağ üst köşesinde ufak bir çatlak vardı yurt dışı imei kayıtlı idi. sanırım tam zamanında davrandım 1 ay sonra mi mix lerin fiyatı acaip düşer. 2nin Tr garantisini heycanla bekliyorum. cihaz performans konusunda en kral androide taş çıkarır. umarım kamera güzelleştirilmeside yapılmıştır.
OnePlus 5 ve Note 8 varken performansta taş çıkarması zor.

|SeYYaH|

Rektör
Aslında bu ilkinden daha gerçekçi ve güzel olmuş. Lakin bu telefonun Türkiyeye gelmesi sanırım 2-3 aydan evvel olmaz. Iphone 8 ve Note 8 fiyatı sebebiyle çok kolay alınası değil, bu durumda sanırım meydan LG V 30'a kalabilir. Tabii o da 3500 bandını geçmediği takdirde... :)

Sx105rRomules

Profesör
valla mı note 3 ü gördükten sonra eminim tasarımcısının nasıl bi kafa yaşadığını tahmın edebılıyorum mı mıx2 modeliyle

stat counter