Xiaomi Mi Mix 2 Kutu Açılışı

Bu konuyu okuyanlar

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Xiaomi Mi Mix 2 Kutu Açılışında tamam profesyonel kamera kullanmıyorsunuz orasını anladık ama arkadaş çektiğiniz videoya bir bakın Allah aşkına, böyle kötü bir görüntüyü nasıl yayınlayabildiniz.
Bizlere reva mı bu ?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Yıl 2017 olmuş Kulaklık girişi koymamış kılıf desek 1TL kamera sensör konumu kötü resmen rezil etti kendini Mi mix 2

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
Yıl 2017 olmuş Kulaklık girişi koymamış kılıf desek 1TL kamera sensör konumu kötü resmen rezil etti kendini Mi mix 2
Ne alaka sanki kulaklık girişi yeni gelen bir teknoloji de yıl olmuş 2017 kulaklık girişi koymamış diyorsun. :D Dua et adam o kılıfı koymuş o telefona nerden kılıf bulacaksın? Gayet güzel bence. Kamera sensör konumu da sana göre kötü bence tasarımı inanılmaz güzel olmuş, kendini rezil ettiği falan da yok.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Ne alaka sanki kulaklık girişi yeni gelen bir teknoloji de yıl olmuş 2017 kulaklık girişi koymamış diyorsun. :D Dua et adam o kılıfı koymuş o telefona nerden kılıf bulacaksın? Gayet güzel bence. Kamera sensör konumu da sana göre kötü bence tasarımı inanılmaz güzel olmuş, kendini rezil ettiği falan da yok.

:D SDN bile kutu açılış videosunu sonuna kadar izledin mi? Kamerası çok iddialı değil o telefonu sadece performans üstünlüğü için almış olursun ayrıca o telefon Türkiye'de satılmıyor :)

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
:D SDN bile kutu açılış videosunu sonuna kadar izledin mi? Kamerası çok iddialı değil o telefonu sadece performans üstünlüğü için almış olursun ayrıca o telefon Türkiye'de satılmıyor :)
Arada sırada fotoğraf çeken biriysen kamerası iş görür. Note 8'in fakir versiyonu telefonu. :D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Screenshot_20171108_005815.png

neresi net değil? internet hızına göre çözünürlük değişiyor youtube'da dişliye tıkla değiştir.

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
mi mix serisi taşıması sıkıntılı bir model ilk günden itibaren söylüyorum

iyuka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dün Antalya 5M Migros'tan 2.399 liraya aldım. İnanılmaz güzel bir telefon. Bayıldım. Seramik cihaz olağanüstü. 128 GB. Versiyonu. Kamera da çok güzel. Selfy içinde telefonu ters çevirmek yeterli. Kamerayı 5.000 liralık telefon kamerasıyla karşılaştırmayın. 5.5 inç telefon kasasıyla aynı boy, 6 inç ekran. Tavsiye ederim.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
gözlüğünü takıp izlemeli net göremeyenler...

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Bence tasarım ve özellik olarak harika bir telefon.Xiaomi sadece telefon alanında değil akıllı cihazlar alanında aşırı beğendiğim bir marka.Umarım ileride daha iyi yerlere gelirler.

iyuka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Antalya 5M Migros mağazasından 2.399 liraya aldım. 1 günde 5 defa kendi kendine kapandı. Mağazaya iade etmek istedim, servis raporu olmadan iade almadılar. Telefonu servise gönderdiler. Sıfır aldığım arızalı çıkan telefonu 1 gün sonra iade almadılar. 7-14 gün içinde koşulsuz geri alacaklarını düşünüyordum. Bu şartlar sadece internetten alışverişler için geçerliymiş. Bunu da öğrenmiş olduk. Telefondan soğudum bu yüzden. Halbuki tasarımı çok güzel, severek almıştım.
--- Gönderi Güncellendi ---
mi mix serisi taşıması sıkıntılı bir model ilk günden itibaren söylüyorum
5.5 inç telefonlarla aynı boyutta. Taşıması zor değil Mi Mix 2'nin. Tasarımı çok güzel.