Xiaomi Mi Band 2 alinir mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Berke Dağdeviren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Xiaomi mi band 2 gerçekten 100 TL vermeye değer mi (değiyorsa neden) ? Kullananlar düşüncelerini belirtebilir mi ? Ne gibi kolaylıklar sağlıyor. Birde birkac videoda adım sayar dogru çalışmıyor tarzı yorumlar gordum. Sorularimi cevaplarsaniz
sevinirim.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
D

Deleted member 216045

SDN Okuru
gözün kapalı al. özelliklerini saysam bitiremem. kolunda olduğunu bile unutuyorsun.

soranger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ben 60 liraya yurt dışından almıştım bence parasını hakediyor.

Arslanturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Alma. Ben aldım. Adımları doğru saymıyor. Başkasına verdim.

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Bir senedir kullanıyorum. 90 tl almıştım hepsiburadan. Orada da yorumum var, beklentin ne ise memnuniyetin onla doğrultulurdur. Ben saat ve telefon bildirinlerini kullanıyorum. Ki en dandik saat 50 tl :) seviyorsan böyle teknolojileri severek kullanırsın. Şayet sevmiyorsan bir hafta sonra çıkarırsın. Ben kendime ve eşime aldım o beğenmedi bir hafta kadar anca taktı ancak ben bir senedir kolumdan şarj dışında çıkarmadım.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Xiaomi mi band 2 gerçekten 100 TL vermeye değer mi (değiyorsa neden) ? Kullananlar düşüncelerini belirtebilir mi ? Ne gibi kolaylıklar sağlıyor. Birde birkac videoda adım sayar dogru çalışmıyor tarzı yorumlar gordum. Sorularimi cevaplarsaniz
sevinirim.

Ben satın aldım çok memnunum.

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Alma amacına göre değişir. Kolumda sürekli ama haftada 1 kere bakıyorsam iyi :) Çok rahat orası kesin ama bu tarz ucuz ürünlerden sensörlerinin %100 doğru çalışması beklenemez. Adım sayar %100 doğruyu göstermiyor ve nabzı da tam doğru olmasa da fena sayılmaz bir şekilde veriyor.

Talhadurmus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende var gayet memnunum su geçirmez şarjı iyi gider parasını sonuna kadar hakediyor

murat880cobann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ya ürün genel itibari ile hız ve doğruluk açısından yeterli bir ürün bu durum neticesinde fiyatı da özelliklerine göre uygun denebilecek bir rakama sahip

rovou

Alperen Karaoğlu
Reaksiyon puanı
73
sevinirim.
Şu anda kullanıyorum Herhangi bir sorun olursa sorabilirsin.
9016cbe37443d4ad97b5cee27db967d3.jpg

rovou

Alperen Karaoğlu
Reaksiyon puanı
73
Bu arada mi band 2 için play store da desteği olan uygulamalar var. Ben mi bandage yi kullanıyorum. Ayrıca 6 yada 8 lira vererek premium unu aldım. Gelen mesajları falan bile saate görebiliyorum. Kısacasi güzel saat ve almaya değer.

mehmeterdemyt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Adımsayarında ufak bir hata bende farkettim. Sabit dururken kollarını ileri-geri doğru salladıkça adım sayıyor. Ama yinede bunun bir bileklik olduğunu göz önünde bulundurursak bu hatayı göz ardı edebiliriz. Bunun dışında saat gayet iyi ve kullanışlı. 2-2,5 haftada bir şarj ediyorum. Aktivite özellikleri, alarm vb birçok özelliği çok kullanışlı. Uygulamasıda gayet iyi ancak arayan kişilerin isimleri telefon dilini ingilizce yapınca saatte gözüküyor. Düzeltirlerse daha iyi olur. Ama bana göre alınmaya değer bir saat

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Adımsayarında ufak bir hata bende farkettim. Sabit dururken kollarını ileri-geri doğru salladıkça adım sayıyor. Ama yinede bunun bir bileklik olduğunu göz önünde bulundurursak bu hatayı göz ardı edebiliriz. Bunun dışında saat gayet iyi ve kullanışlı. 2-2,5 haftada bir şarj ediyorum. Aktivite özellikleri, alarm vb birçok özelliği çok kullanışlı. Uygulamasıda gayet iyi ancak arayan kişilerin isimleri telefon dilini ingilizce yapınca saatte gözüküyor. Düzeltirlerse daha iyi olur. Ama bana göre alınmaya değer bir saat
aynen ama başka türlü de anlayamaz ki saat. :)