xiaomi mi band 2 akıllı bileklik

Bu konuyu okuyanlar

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Merhaba arkadaşlar,

öncelikle çok akıllı olmasa da kullanışlı olduğunu duyduğum, okuduğum bu saati almayı düşünüyorum,
sizden de eğer kullananlar var ise artı ve eksilerini belirtmenizi isterim, 100 lira gibi bir fiyatı var şu an da değer mi? ya da üstüne biraz daha para koyup akıllı saat almak mı mantıklı?

Bu arada metal kayışı baya şık duruyor ama neredeyse saat fiyatı kadar 80 lira :grimacing:

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Gordugum.kadari ile saatten ziyade bileklik vasfinda bir cihaz telefon ile eslestirdiginizde misal mesaj geldi sadece simgesi gozukuyor icerik gozukmuyor ayri bir uygulama ile oluyormus ama ucretli oda

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Günlük spor yapan bir sporcu değilsen mi band almamalısın hiçbir işe yaramıyor. Ben de zamanında heves etmiştim :D Akıllı,tele bağlıyoz diye. Hiçbir özelliğini göremedim.

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Günlük spor yapan bir sporcu değilsen mi band almamalısın hiçbir işe yaramıyor. Ben de zamanında heves etmiştim :D Akıllı,tele bağlıyoz diye. Hiçbir özelliğini göremedim.

sürekli bisiklet üzerindeyim bana tek avantajı bildirim ve çağrı geldiğinde hissetmemi sağlayacak ama göremedikten sonra anlamı olmayabilir tabi.
--- Gönderi Güncellendi ---
akıllı saat değil ki mesajlarına kadar göstersin. amaçları farklı onun. şunu al bu daha iyi: http://www.gearbest.com/sports-watches/pp_633247.html?lkid=10828865

bu sitede baya bir çeşidi var inceledim ancak Türkiyeye gelmiyor sanırım, buradan almak mantıklı mı ?
birde yolladığın linkte ki saatin band 2 den farkı nedir sanki aynı özellikler var gibi sadece biraz daha şık