Xiaomi Mi A3 önerir misiniz?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Webhead

Profesör
Teşkurler iki yıl sezon arası mı olur ya neyse kasım'da başlıyor az kaldı
senaristlerin yaratıcılıklarını kullanması için kafa yorması gerek bunun için ise zamana ihtiyacları var neden Rick and Morty başarılı zannediyorsun ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşte bende pop up kameralı istemiyorum. Tamam ekran olarak güzel ama yüz tanıma sistemi vs geç çalışıyor + pop up olması dayanımı düşürüyor benim gözümde.
Mi A3 alıcak olursam ekim başı-ortası gibi alabilirim zaten en erken. Evet ekran ve işlemci konusunda sıkıntı ama ilgimi çeken kısmı bataryası olmuştu. Asıl ilgimi çeken P30 pro ile S10+ ama ikiside bütçe olarak yüksek. O bütçeye çıkma olasılığım var, eğer olursa S10+ ciddi ciddi düşünücem ama eğer olmazsada 2-3 arasına bişi alıcam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Batarya testlerine bakıyorum. Çünkü günümüzn en büyük derdi şu bataryalar. İnanın elimde HTC 10 var. Elime almadan %10 şarjı gidiyor. Alıp 30dk 1 saat face de falan takılırsam su gibi akıyor şarj %70lere kadar. Bu kadar olmamalı. Ben bundan yıldım açıkçası. HTC 10'da saf android diye biliyorum. Google ile anlaşmalı misal oda. Arayüz çözülebilir bişi.
Hocam madem pop up kameralı istemiyorsun su damlası çentikli telefon almanı öneririm normal çentiğe göre daha estetik duruyor eğer beklerim dersen Redmi Note 8 Pro'yu bekle güzel telefondur önümüzdeki ay gelmesi bekleniyor

MuhammedAli07

Üyecik
Merhaba arkadaşlar,

Arkadaşlar ben Xiaomi Mi A3 düşünüyorum. Açıkçası çok araştırdım ve bence telefonun okeyi var ancak kullanan varsa veya benim gibi araştıran iyisini kötüsünü gören varsa tavsiyelerini almak istiyorum.

Açıkçası telefonu bana cezbettiren bataryasının çok iyi gidiyor olması. Batarya açısından onun gibi olan telefonlar P30, P30 Pro ve Samsung S10 plus (güncellerde en azından). Bunlarında parası ortada. Maddi durumum yeterse zaten Samsung S10 plus düşünüyorum ama yetmezse de düşük olan fiyatlarda Xiaomi Mi A3 düşünüyorum.

Sizin düşüncülerinizi de ve bu telefona rakip olabilecek mantıklı telefon tekliflerinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler
Merhaba arkadaşlar,

Arkadaşlar ben Xiaomi Mi A3 düşünüyorum. Açıkçası çok araştırdım ve bence telefonun okeyi var ancak kullanan varsa veya benim gibi araştıran iyisini kötüsünü gören varsa tavsiyelerini almak istiyorum.

Açıkçası telefonu bana cezbettiren bataryasının çok iyi gidiyor olması. Batarya açısından onun gibi olan telefonlar P30, P30 Pro ve Samsung S10 plus (güncellerde en azından). Bunlarında parası ortada. Maddi durumum yeterse zaten Samsung S10 plus düşünüyorum ama yetmezse de düşük olan fiyatlarda Xiaomi Mi A3 düşünüyorum.

Sizin düşüncülerinizi de ve bu telefona rakip olabilecek mantıklı telefon tekliflerinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler
Çok video izleyen bir insansan önermem FHD değil HD+ 720p 1080 p farkeder

stat counter