Xiaomi mi a2 alinabilir mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Salih ulucay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
2000-2500 tl arasi xiaomi mi a2 alinabilir mi ? Yoksa baska marka telefon mu almaliyim ?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,993
Fiyatı biraz pahalı gibi ama yinede alınabilir bence.

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
2400’e XZ Premium varken alınmaz bence. Telefonun ederi 1700.

taunmilitary

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xiaomi'nin farklı telefonlarına da göz atın, arayüz ve stabilite olarak sizi üzmez. Miui arayüzü olan bir Xiaomi alırsanız iPhone gibi hızlı işleyen ve zamanla şişip yavaşlamayan bir deneyim yaşarsınız.

BlondRookie

Asistan
Reaksiyon puanı
112
Xiaomi'nin farklı telefonlarına da göz atın, arayüz ve stabilite olarak sizi üzmez. Miui arayüzü olan bir Xiaomi alırsanız iPhone gibi hızlı işleyen ve zamanla şişip yavaşlamayan bir deneyim yaşarsınız.
Xiaomi Mi A2, Android One projesinde ve safkan android kullanıyor yani çok hafif bir arayüzle geliyor zaten :)

Sinann7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Geçen hafta 1800 e Redmi Note5 aldım hemde resmi Türkiye Garantili. Tavsiye ederim.
Screenshot_2018-08-19-15-12-58-158_com.miui.gallery.png

taunmilitary

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xiaomi Mi A2, Android One projesinde ve safkan android kullanıyor yani çok hafif bir arayüzle geliyor zaten :)
Doğrudur ama Miui arayüzü çok farklı ve güzel özellik sunmasının yanı sıra oldukça hızlı çalışıyor. O yüzden farklı xiaomi modellerine bakın dedim.

Sinann7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Xiaomi Türkiye olayı daha net değil, bu konuda Xiaomi'den resmi bir açıklama yok, Xiaomi'ye göre resmi olarak Türkiye'de değil.
Ya resmi ama şubenin açılmasını falan bekliyorlar yoksa milleti kandıramazlar Evofone ile çalışıyorlar ama şu sistem bir otursun açıklama yapacaklar. Eylül ayında yaparlar.

taunmilitary

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hangi telefon mesela ?
Hocam ben Mi Note 3 kullanıyorum, bundan önce Mi 6 kullandım. 7 yıl Vodafone'da çalıştım ve bir çok marka ve model telefon kullandım (iPhone hariç) Xiaomi kadar çok özellik (yazılımsal olarak) sunan ve hızlı çalışan bir telefon hissi yaşamadım. Miui kullanırken bir çok program kurarak yaptığın işi programa ihtiyaç duymadan kendisi yapıyor.
Bir kaç örnek:
#Telefon görüşmelerini kaydetme.
#Bir belgeyi kamera ile tarama.
#Uygulamaları kilitleme.
#Arka planda çalışan uygulamaları uyutma.
#İkinci bir telefonun varmış gibi farklı uygulamalar yükleyip farklı şifre ile açılan tamamen bağımsız ikinci alan (efsane bi özellik)
#Tuşlara özellik atamak.
#Günlük ve aylık ne kadar mobil internet kullandığını bildirim alanında göstermek.
#Uzun (sayfanın tamamını) ekran görüntüsü almak.
#Ekran videosu kaydetmek.
#Gizli mesaj (bazı kişilerden gelen smsleri gizlemek)
Gibi...

taunmilitary

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya resmi ama şubenin açılmasını falan bekliyorlar yoksa milleti kandıramazlar Evofone ile çalışıyorlar ama şu sistem bir otursun açıklama yapacaklar. Eylül ayında yaparlar.
Hocam mağaza mevzusu değil Xiaomi'ye mail atıp soranlar oldu. Türkiye'de satışımız yoktur diye cevap verdi adamlar.

Sinann7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hocam mağaza mevzusu değil Xiaomi'ye mail atıp soranlar oldu. Türkiye'de satışımız yoktur diye cevap verdi adamlar.
Kendileri bir tarih planlamış ve o tarihten önce tüyo vermiyorlar belki de. Ben açıklamanın birkaç hafta sonra yapılacağını düşünüyorum sonuçta insanlar kandırılamaz.

taunmilitary

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kendileri bir tarih planlamış ve o tarihten önce tüyo vermiyorlar belki de. Ben açıklamanın birkaç hafta sonra yapılacağını düşünüyorum sonuçta insanlar kandırılamaz.
Tarihte iki defa farklı firmaların Xiaomi Resmi Distribütörü olduk diye kandırmışlıkları var maalesef. Ayrıca tüyo mevzusu mu kaldı, basın toplantısı düzenledi, lansman yapıldı. Bununla ilgili size gerekli paylaşımların yapıldığı sayfanın linkini özelden atarım isterseniz, arkadaşın sorusu arada kaynamasın.

Salih ulucay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam ben Mi Note 3 kullanıyorum, bundan önce Mi 6 kullandım. 7 yıl Vodafone'da çalıştım ve bir çok marka ve model telefon kullandım (iPhone hariç) Xiaomi kadar çok özellik (yazılımsal olarak) sunan ve hızlı çalışan bir telefon hissi yaşamadım. Miui kullanırken bir çok program kurarak yaptığın işi programa ihtiyaç duymadan kendisi yapıyor.
Bir kaç örnek:
#Telefon görüşmelerini kaydetme.
#Bir belgeyi kamera ile tarama.
#Uygulamaları kilitleme.
#Arka planda çalışan uygulamaları uyutma.
#İkinci bir telefonun varmış gibi farklı uygulamalar yükleyip farklı şifre ile açılan tamamen bağımsız ikinci alan (efsane bi özellik)
#Tuşlara özellik atamak.
#Günlük ve aylık ne kadar mobil internet kullandığını bildirim alanında göstermek.
#Uzun (sayfanın tamamını) ekran görüntüsü almak.
#Ekran videosu kaydetmek.
#Gizli mesaj (bazı kişilerden gelen smsleri gizlemek)
Gibi...
Xiaomi mi a2 de bu ozellikler yok mu ?

POH

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Xiaomi'nin cihazları bundan 1 sene önce hakkını veriyordu. Şimdi adeta balon gibi oldu. Yakında söner. Hele ki A2,
Kamera performansı mutlu etmeyecektir. (Şu an ki kullandığın cihaza göre sen karar ver )
O fiyat aralığında alabileceğin amiral gemisi tercih etmelisin

taunmilitary

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xiaomi'nin cihazları bundan 1 sene önce hakkını veriyordu. Şimdi adeta balon gibi oldu. Yakında söner. Hele ki A2,
Kamera performansı mutlu etmeyecektir. (Şu an ki kullandığın cihaza göre sen karar ver )
O fiyat aralığında alabileceğin amiral gemisi tercih etmelisin
Haklısınız Xiaomi'nin tek eksi yanı düşük ışıkta kamera performansı. Ancak Gcam ile o sıkıntıdan kökünden kurtulduk. Bir de o fiyata amiral gemiden kastınız nedir? Hangi model mesela bu amiral babayiğit?

POH

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Haklısınız Xiaomi'nin tek eksi yanı düşük ışıkta kamera performansı. Ancak Gcam ile o sıkıntıdan kökünden kurtulduk. Bir de o fiyata amiral gemiden kastınız nedir? Hangi model mesela bu amiral babayiğit?
2.000-2.500 arası
XZ1, XZP, Nokia 8 çok rahat bulunabiliyor