Xiaomi mi a1 hakkında!

Bu konuyu okuyanlar

BayYıldız

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gençler Hepinize Öncelikle Selamlar ;
Lütfen Sadece SAR Değerinin Ne Anlama Geldiğini Bilenler Cevap Versin :)
------------------------------------------------------------------------------------------
Ben Mi A1 Telefonunu Çok Beğendim Fiyat Açısından Performansı Mükemmel Bir Cihaz Fakat Güzel Özelliklerinin Yanında SAR adı verilen değeri 1.75 Bu Rakam Biraz Yüksek. Benim Asıl Sorunum Bu Değerin Bu Kadar Yüksek Olmasının Yanında Ben 4-5 Saat Telefon Başında Kalan Bi İnsanım Sizce Telefonu Almaktan Vazgeçmelimiyim ?
Şimdiden Teşekkür Ederim :D

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
Gençler Hepinize Öncelikle Selamlar ;
Lütfen Sadece SAR Değerinin Ne Anlama Geldiğini Bilenler Cevap Versin :)
------------------------------------------------------------------------------------------
Ben Mi A1 Telefonunu Çok Beğendim Fiyat Açısından Performansı Mükemmel Bir Cihaz Fakat Güzel Özelliklerinin Yanında SAR adı verilen değeri 1.75 Bu Rakam Biraz Yüksek. Benim Asıl Sorunum Bu Değerin Bu Kadar Yüksek Olmasının Yanında Ben 4-5 Saat Telefon Başında Kalan Bi İnsanım Sizce Telefonu Almaktan Vazgeçmelimiyim ?
Şimdiden Teşekkür Ederim :D
SAR değeri, telefonunuzu kullanırken ne kadar radyoaktif enerjiye maruz kaldığınızın ölçüsüdür.
Merak etmeyin. Standart kullanımda sorun yaşamazsınız.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
Fakat Ben 4-5 Saat Bakıyorum Aralıksız
Bende yakın değerlerdeki cihaza bakıyorum. Ciddi bir sakıncası yok ancak arada bir ara vermekte fayda var. O değerler çok düşük olsa bile siz, o telefona aralıksız 6-8 saat baksanız bile yüksek sar değerli cihaz kullanmaktan hiçbir farkınız kalmayacak.

BayYıldız

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende yakın değerlerdeki cihaza bakıyorum. Ciddi bir sakıncası yok ancak arada bir ara vermekte fayda var. O değerler çok düşük olsa bile siz, o telefona aralıksız 6-8 saat baksanız bile yüksek sar değerli cihaz kullanmaktan hiçbir farkınız kalmayacak.
Peki Teşekkürler Fakat Araştırdığımda Beyine Zarar Verebiliyomuş. Ben Telefonu Genelde Oyun Oynamak Için Kullanıyorum Sizce Bu Cihaz Yerine General Mobile 8 Alıyım mı ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Peki Teşekkürler Fakat Araştırdığımda Beyine Zarar Verebiliyomuş. Ben Telefonu Genelde Oyun Oynamak Için Kullanıyorum Sizce Bu Cihaz Yerine General Mobile 8 Alıyım mı ?

General Mobile 8 Sar Değeri Normal Fakat Mi A1 den Yavaş Bir Cihaz

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362

---- Mesajlar birleştirildi ----

General Mobile 8 Sar Değeri Normal Fakat Mi A1 den Yavaş Bir Cihaz
Meizu m6 note alabilirsin.