xiaomi mi 9 vs huawei p30 vs iphone xr

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

ATAQAN

Üyecik
yav kardeşim iPhone XR al keyfine bak ne kastın ya
iyi güzel de gece çekimi yok android'de de yok sadece iphone 11 serisi ve tabi türkiyeye gelmeyen pixel 3 de falan var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Modaya bakacaksanız her sene telefonu değiştirmeniz gerekir .
yok bir telefonu almışken yeni çıktığı zaman almak daha mantıklı bence

ahm@

Stay Hungry, Stay Foolish
iyi güzel de gece çekimi yok android'de de yok sadece iphone 11 serisi ve tabi türkiyeye gelmeyen pixel 3 de falan var

yok bir telefonu almışken yeni çıktığı zaman almak daha mantıklı bence
androidde bir çok telefonda var ayrıca mate 20 pro da bence mükemmel bir tercih olabilir

Görkem Say

Адидже
Yönetici
Super Moderator
S10 kamera konusunda biraz daha iyi özellikle video kısmında. Onun haricinde çok fazla bir artısı yok bana kalırsa.

OneUI arayüz , darbelere , suya karşı koruma , daha iyi kamera , daha içi dolu telefon .
OneUI, MIUI arayüzüne karşı bir artı olamaz asla.

ATAQAN

Üyecik
androidde bir çok telefonda var ayrıca mate 20 pro da bence mükemmel bir tercih olabilir
iphone 11 deki ama özel bir sistem yani zifiri karanlıkta bile aydınlık yapıyor ona en çok yaklaşan şu anda pixel 3 ve pixel 3 a

iphone 11 deki ama özel bir sistem yani zifiri karanlıkta bile aydınlık yapıyor ona en çok yaklaşan şu anda pixel 3 ve pixel 3 a
gece çekiminde mate 20 pro XR ı geçer mi diyorsunuz şimdi ?

ahm@

dediğim gibi mate 20 pro 5500₺ teknosada ve ben kullandım müthiş telefon isterseniz çektiğim fotoğrafların linkini atabilirim

gece çekiminde mate 20 pro XR ı geçer mi diyorsunuz şimdi ?
kesinlikle

ATAQAN

Üyecik
bir de XR da gece
dediğim gibi mate 20 pro 5500₺ teknosada ve ben kullandım müthiş telefon isterseniz çektiğim fotoğrafların linkini atabilirim

kesinlikle
o zaman p30 da geçer değil mi çünkü mate serisi yerine p30 tercih ederim

ATAQAN

Üyecik
neyse o zaman ben iphone 11 alabilirsem ilk tercihim o yok alamazsam s10 ya da p30

neyse o zaman ben iphone 11 alabilirsem ilk tercihim o yok alamazsam s10 ya da p30
p30 ile s10 arasında kalırsam ne dersiniz son olarak arkadaşlar ???

Bir de yani p30 da ambargodan dolayı sıkıntı olmaz değil mi ?

ATAQAN

Üyecik
ben yine de mate 20 pro ile çektiğim fotoğrafların linkini bırakayım. Belki hoşunuza gider fikriniz değişir

teşekkürler hocam

herkese teşekkür ederim yardımlarınız için 👍

teşekkürler hocam

herkese teşekkür ederim yardımlarınız için 👍
önceki sorularıma da cevap verecek çıkarsa sevinirim ;)

progamer7206

MİTSUBİSHİ LANCER EVOLUTİON IX

Galaxy S10 öneririm.

TheTruthHurts

Wait so I can type anything I want here?
Bence s10 daha mantıklı. Eğer performans(uygulama açma değilde asıl performans) önemliyse xr daha
iyi bir seçenek.

Hiç bir telefon oyun için tasarlanmamıştır. Desteklemiyor olabilir. Üstüne üstlük fortnite bebek oyunu.
Fortnite’tan ne kadar nefret etsem de şu an mobilde olan en ağır oyunlardan birisi

Logithx

☪ Türkiye ☪
Bu üç telefon arasın p30 sadece kamerada üstün ve azda olsa bataryada da üstün onun dışında mi9 işlemci ve gpu olarak üstün oyun oynayacaksan mi9 al derim kamera olarakta p30'un arkasından geliyor batarya olarak hemen hemen aynı diyebiliriz ekran olarakta mi9 üstün fiyat olarakta uygun onun dışında s10+ tercih edebilirsi mi9 ve s10+ varken p30 ve xr bu iki cihazın arkasında kalıyor..

Leand

Dekan

1 iphone 11
2 s10+
3 s10
4 iphone xr
5 mi 9tpro
Liste başından itibaren hangisini alabilirsen onu al. Hiç bir cihaz tam değildir, tam derken biri falanca özellikte öteki filanca özellikte iyi yanlızca kafanı karıştırırsın.

ahm@

Eğer oyun çok oynayacaksan iPhone 11 ya da iPhone XR al oyundan fazla laf etmişsin ama

Bu arada az ömce instagram güncelledim resmi sürümü androide gelmeden iOS’e gelmiş gerçekten çok güzel

Eğer oyun çok oynayacaksan iPhone 11 ya da iPhone XR al oyundan fazla laf etmişsin ama

Bu arada az ömce instagram güncelledim resmi sürümü androide gelmeden iOS’e gelmiş gerçekten çok güzel
Market üstünlüğü hala devam yani

Son düzenleme:
şimdi ios istiyorum fakat bazı çekincelerim var yani güncelleme geldikçe çok yavaşlıyor vs. aynı zamanda 2020 de iphone tasarımları değişeceği söyleniyor kararsızım

hocam doğru diyorsunuz ama uygulama açma hızlarında xiaomi daha önde gözüküyor
yavaşlama yok,6s kullanıyorum uçuyor telefon.tasarım da değişmez 11s de aynı tasarımla gelir.değişiklik 12 de olur.

TheTruthHurts

Wait so I can type anything I want here?
Call of Duty Mobile olmasın o? Gelecek zamanda da Black Desert Mobile?
En ağır oyunlardan birisi dedim. COD mobile, battle royale modunda fortnite’tan daha ağır.

Bence en ağır oyun madout 2. Maksimum grafikte sd855 anca 15fps,a12 ise anca 25fps alabiliyor. Onu anca a12x doğru düzgün oynatabilir

stat counter