Xiaomi mi 8 vs LG G7 Thinq

Bu konuyu okuyanlar

Bloodhunt4r

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar, başlıktan da anlaşılacağı gibi xiaomi mi 8 ve lg g7 thinq arasında kaldım, önceliklerim kamera ve oyun performansı olduğu için mi 8 i bir adım önde görüyorum fakat ithalatçı garantili daha önce telefon almadığım için çekincelerim var o yüzden karar veremiyorum. Bu cihazları kullananlardan yorumlarını rica edebilir miyim ayrıca önerilere açığım sizce hangi telefonu almalıyım ? farklı bir telefon öneriniz olur mu ? Ayrıca en uyguna satın alabileceğim yer neresidir ? Teşekkür ederim.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
3200 civarı mi8 kvk var onada bakılır ayrıca g7 thinq oyunlarda batarya üzer.
Bence ithalatçı op6 & mi8 kvk birini seçin daha zor bir tercih.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Oyun için yüksek kapasite batarya lazım yoksa tadı kalmıyor bence mi 8 kamera iyi ve 3400 mah batarya kamera fazla önemli değil derseniz poco f1 4000mah

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,309
Merhabalar, başlıktan da anlaşılacağı gibi xiaomi mi 8 ve lg g7 thinq arasında kaldım, önceliklerim kamera ve oyun performansı olduğu için mi 8 i bir adım önde görüyorum fakat ithalatçı garantili daha önce telefon almadığım için çekincelerim var o yüzden karar veremiyorum. Bu cihazları kullananlardan yorumlarını rica edebilir miyim ayrıca önerilere açığım sizce hangi telefonu almalıyım ? farklı bir telefon öneriniz olur mu ? Ayrıca en uyguna satın alabileceğim yer neresidir ? Teşekkür ederim.
Üstün pil performansı nedeniyle Xiaomi Mi 8'i öneririm.

Tekno Göçmen

Asistan
Reaksiyon puanı
108
3200 civarı mi8 kvk var onada bakılır ayrıca g7 thinq oyunlarda batarya üzer.
Bence ithalatçı op6 & mi8 kvk birini seçin daha zor bir tercih.
Op6 nın bataryası mi 8 den çok fazla iyi değil ki.

---- Mesajlar birleştirildi ----

G7 Thinq almayın baboş. G7 thinq sizi üzer, vurur ağlatır. Çünkü SD 845 işlemciye 3000 mah batarya cılız kalır hemen tükenir.

Son düzenleme:

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,168

Xiaomi Mi 8 veya poco f1 Almanızı tavsiye ederim...

AloneDarker

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Bulabilirsiniz ithalatçı op6 öneririm

Mustafa_elms

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Xiaomi mi 8. Bence LG Telefon işini beceremiyor . O gitsin televizyon yapsın.