Xiaomi mi 8 vs LG G7 Thinq

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Bloodhunt4r

Üyecik
Merhabalar, başlıktan da anlaşılacağı gibi xiaomi mi 8 ve lg g7 thinq arasında kaldım, önceliklerim kamera ve oyun performansı olduğu için mi 8 i bir adım önde görüyorum fakat ithalatçı garantili daha önce telefon almadığım için çekincelerim var o yüzden karar veremiyorum. Bu cihazları kullananlardan yorumlarını rica edebilir miyim ayrıca önerilere açığım sizce hangi telefonu almalıyım ? farklı bir telefon öneriniz olur mu ? Ayrıca en uyguna satın alabileceğim yer neresidir ? Teşekkür ederim.

Leand

Profesör
3200 civarı mi8 kvk var onada bakılır ayrıca g7 thinq oyunlarda batarya üzer.
Bence ithalatçı op6 & mi8 kvk birini seçin daha zor bir tercih.

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Merhabalar, başlıktan da anlaşılacağı gibi xiaomi mi 8 ve lg g7 thinq arasında kaldım, önceliklerim kamera ve oyun performansı olduğu için mi 8 i bir adım önde görüyorum fakat ithalatçı garantili daha önce telefon almadığım için çekincelerim var o yüzden karar veremiyorum. Bu cihazları kullananlardan yorumlarını rica edebilir miyim ayrıca önerilere açığım sizce hangi telefonu almalıyım ? farklı bir telefon öneriniz olur mu ? Ayrıca en uyguna satın alabileceğim yer neresidir ? Teşekkür ederim.
Üstün pil performansı nedeniyle Xiaomi Mi 8'i öneririm.

Tekno Göçmen

Asistan
3200 civarı mi8 kvk var onada bakılır ayrıca g7 thinq oyunlarda batarya üzer.
Bence ithalatçı op6 & mi8 kvk birini seçin daha zor bir tercih.
Op6 nın bataryası mi 8 den çok fazla iyi değil ki.

---- Mesajlar birleştirildi ----

G7 Thinq almayın baboş. G7 thinq sizi üzer, vurur ağlatır. Çünkü SD 845 işlemciye 3000 mah batarya cılız kalır hemen tükenir.

Son düzenleme:

Special Forces

Profesör
Xiaomi Mi 8 veya poco f1 Almanızı tavsiye ederim...

Mustafa_elms

Asistan
Xiaomi mi 8. Bence LG Telefon işini beceremiyor . O gitsin televizyon yapsın.

stat counter