Xiaomi Mi 8 vs iPhone 8 Plus

Bu konuyu okuyanlar

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
şu çentik işi Apple ile başlamadı şunun adını koyalım bir.

Essential Phone
d304e1eed9e3194b3db5f61315ebcd53.jpg

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
şu çentik işi Apple ile başlamadı şunun adını koyalım bir.

Essential Phone
d304e1eed9e3194b3db5f61315ebcd53.jpg
Bu çentik değil sadece küçük bi nokta onuda geçtim nedense bunlar hep iphone x 'in çıkışına denk geldi çok garip dimi neden bütün firmalar apple la aynı zamanda geçtiler ?

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
Bunu ben söylemiyorum uluslararası patent enstitüsü başvuru tarihi konusuna bakabilirsiniz ayrıca Her firma bu konuda hassas milyon dolarlık davalar söz konusu bizler tüketici olarak kullanım kolaylığı mı değil mi buna bakmalıyız inan geri kalan konular işin farklı boyutu.

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
Bu çentik değil sadece küçük bi nokta onuda geçtim nedense bunlar hep iphone x 'in çıkışına denk geldi çok garip dimi neden bütün firmalar apple la aynı zamanda geçtiler ?

Android P çentikli telefonlara özel geliyor neredeyse, bu gerçeği herkes kabul etmiş sen de etmelisin. Çentik özenti diyorsun diye gidip kocaman çerçeveleri olan buzdolabı gibi telefonu öneriyorsun.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
ben sizin yerinizde olsam iphone 8 plus alırdım.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Android P çentikli telefonlara özel geliyor neredeyse, bu gerçeği herkes kabul etmiş sen de etmelisin. Çentik özenti diyorsun diye gidip kocaman çerçeveleri olan buzdolabı gibi telefonu öneriyorsun.
Ben samsung kullanıyorum benim çentik gibi bi derdim yok onu senin gibi iphone un yan fabrikası huawei fanboyları düşünsün gerçi samsungun yıllardır kullanıcılarına sunduğu özellikleri her yeni çıkan android sürümünde veren bi firma android p yi çentikli telefonlara özel yapsa nolur yapmasa nolur sende haklısın?.

hgtucel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
2.el piyasasını da düşünerek iPhone 8 Plus diyorum. Suan elimde Galaxy S6 var. Telefonumdan kullandigim sure boyunca memnun kaldim. Sorun cikarmadi bana. Simdi şuan değiştirmeyi düşünüyorum ama 2.elde çok ölü. Arkadaşım iphone 6si bir saatte sattı. Telefoncular yüzüne bile bakmıyor Galaxylere daha dogrusu iphone dışı bir iki sene onceki telefonlara. Mi8de 1-2 sene kullandiktan sonra aynisi olacak. Insanoğlu en mukemmelide olsa sıkılıyor değiştirme gereği duyuyor. Bunuda goz önünde bulundurmani isterim.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Sırf uzun götürsün diye iPhone 8 Plus alırdım.