Xiaomi mi 8 nereden alınmalı sizce

Bu konuyu okuyanlar

Extr4ordinary

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hepsiburada gitti gidiyor n11 falan en güveniliri hangisi

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
TR garantilisi mi ithalatçı garantilisi mi?

pdr42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar bende bugun mi8 baktım. teknosa 3900 gibi rakam veriyor hepsiburada ise 2000 lira civarında cok fark var. Tabi biri disitirbitor digeri ithalatcı garantili. Bu konuda bende endise duymaktayım. ithalatcı garantili olanda problem olasılıgı yuksek . problem oluncada çözümsüzlük oluyor gibi ya da sıkıntılar artıyor daha önce alan sorun yaşayan var mı Bu konuda bir bilen var mıdır

Can Tombul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar bende bugun mi8 baktım. teknosa 3900 gibi rakam veriyor hepsiburada ise 2000 lira civarında cok fark var. Tabi biri disitirbitor digeri ithalatcı garantili. Bu konuda bende endise duymaktayım. ithalatcı garantili olanda problem olasılıgı yuksek . problem oluncada çözümsüzlük oluyor gibi ya da sıkıntılar artıyor daha önce alan sorun yaşayan var mı Bu konuda bir bilen var mıdır
2000 civarı olan mi8 lite dır

pdr42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
evet mi 8 lite onu kastediyordum.medimarktaki elemanın yorumu su oldu eveet cok guzel ozellikleri var ama bir seneyi gecmeden elden cıkarmak zorunda kalıyorsun cunku dogru durust guncelleme yok stabil degil gibi yorumlarda bulundu. Mi8 i uzun suredir kulalnan bir arkadas varsa o guzel yardımcı olur aslında . Teknosa çok pahalı ama distirubutor garantili . Kararsızlık had safhada. listede p smart 2019 redmi 5 note 6 vs vs uzayıp gidiyor gün gectikce daralacagına liste artıyor.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
evet mi 8 lite onu kastediyordum.medimarktaki elemanın yorumu su oldu eveet cok guzel ozellikleri var ama bir seneyi gecmeden elden cıkarmak zorunda kalıyorsun cunku dogru durust guncelleme yok stabil degil gibi yorumlarda bulundu. Mi8 i uzun suredir kulalnan bir arkadas varsa o guzel yardımcı olur aslında . Teknosa çok pahalı ama distirubutor garantili . Kararsızlık had safhada. listede p smart 2019 redmi 5 note 6 vs vs uzayıp gidiyor gün gectikce daralacagına liste artıyor.

Hocam honorplay alın bence. Performans, batarya, kamera vs çok iyi bir cihaz.

pdr42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Honorplay ilk defa buradan duydum desem yeridir. Telefon dunyasına ne kadar yakınımı buradan bir cıkarsamada bulunabilrsiniz:) YEni duydugum icin sanırım bi guven problemi var o konuda ama cok performanslı bir makine oldugu gorulmekte honor huwaei nin urunu mu onu anlıyamadım

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Honorplay ilk defa buradan duydum desem yeridir. Telefon dunyasına ne kadar yakınımı buradan bir cıkarsamada bulunabilrsiniz:) YEni duydugum icin sanırım bi guven problemi var o konuda ama cok performanslı bir makine oldugu gorulmekte honor huwaei nin urunu mu onu anlıyamadım

Honor huawei ikinci markası ve distribütör garanti yazan cihazlardan alırsanız daha iyi olur servis hizmeti açısından.

Reaksiyon puanı
892
2999₺ ye 128 gb lısı migrosta.Oradan almak en mantıklı tercih olur.

pdr42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
2999 butcemi asar o kadar vermek istemiyorum. Honor yan marka anlamında degil dimi ya da arcelik altus tarzı bir durum degil dimi? Kusura bakmayın çok kararsız kaldığım için ne alacağım bilemiyorum ama Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB Cep garantilsini 1600 gibi bulursam belki o da tercih edilir . Asıl soru su honor ile Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB Cep arasında ne fark var

Muhammet007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ariza durumunda migrosa teslim ediyosun adamlar ilgileniyo garanti sureciyle

pdr42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Konyadaki telefoncuları gezdiğimde kutların uzerinde mavi etiketli kvk garantili olanlar var. Fakat aynı zamanda bilmem ne firmasının ithal ettgin gordum. Bu kvk garantisi konusunda supheye dustum. Bu durumda distributor kvk degil mi ya da bu durum nedir bilen var mı

pdr42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar malum arastırıyorum mi8 lite 128 cihazını alacak gibiyim. Konyadaki telefoncularda kvk garantili diye satılmakta. fiyatı 2100 lira civarında. Hersey tamam derken aklıma letgo geldi orada ikinci el uygun bulurmuyum diye bakarken bir arkadasta gordum xiamio turkiye garantili 1.5 aylık cihaz biraz mauhbeet ettim. kvk garantili olanlar delta servis diye soyledi. ithalatcı firma garantisinden bir farkı yok dedi benim anlamadıgım kvk bu urune garanti veriyor delta servis bakıyorsa benim acımdan yine sorun yok kvk lı diye dusunuyorum bu konuda bilgisi olan var mı olay nedir