Xiaomi Mi 8 Lite alacağım hangi renk alayım

Bu konuyu okuyanlar

Yiğit Kocabıyık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle merhaba
Bu sene doğumgünümde ailem bana Xiaomi Mi 8 Lite telefonunu alacak. Bana hangi renk almak istediğimi sordular karar veremedim. Sizce hangi rengini alayım? Renklerini bilmiyorsanız bakıp geri dönüş yapabilirsiniz.

safex

Asistan
Reaksiyon puanı
229
şeffaf kılıf kullanmayacaksanız o kadar önemli değil ama ön taraftan hoş duran mavi renk diye düşünüyorum.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Öncelikle merhaba
Bu sene doğumgünümde ailem bana Xiaomi Mi 8 Lite telefonunu alacak. Bana hangi renk almak istediğimi sordular karar veremedim. Sizce hangi rengini alayım? Renklerini bilmiyorsanız bakıp geri dönüş yapabilirsiniz.
mavi direk başka renk düşünme

Yiğit Kocabıyık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Redmi note 7, mi 8 lite dan daha mı iyi bence mi 8 lite tasarım bakımından daha şık duruyor ve özellikleri çok iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence mi 8 lite daha iyi ama çoğu kişi redmi note 7 daha iyi diyor birde mi 8 lite daha şık
Redminin özellikleri biraz daha iyi aslında kamerası falan mi 8 liteın önünde. Ama arada uçurum yok, tasarımı daha çpk hoşunuza gittiyse alabilirsiniz.

Yiğit Kocabıyık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu arada bilgilendiren herkese teşekkür ederim

Redminin özellikleri biraz daha iyi aslında kamerası falan mi 8 liteın önünde. Ama arada uçurum yok, tasarımı daha çpk hoşunuza gittiyse alabilirsiniz.
Şu anda çok kararsız kaldım alacağım gün mağazasına gittiğimde hangisini beğenirsem onu alırım. Zaten fiyatları aynı ikisininde

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Mİ9T varken bu iki cihaz alınmaz
29 Agustos'ta Redmi Note 8 tanıtılacak bu arada Snapdragon işlemci yok haberin olsun

Yiğit Kocabıyık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mİ9T varken bu iki cihaz alınmaz
29 Agustos'ta Redmi Note 8 tanıtılacak bu arada Snapdragon işlemci yok haberin olsun
Mi 8 lite ile mi 9 t arasında çok fiyat farkı var o pahalı gelir bize :d Ben mi 8 lite ile redmi note 7 arasında kaldım acaba hangisini alsam

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Mi 8 Lite yerine Mi 9T mi öneriyorsunuz cidden?
Mİ9T'nin daha üstün bir cihaz olduğunu biliyoruz eğer bütçesini arttırabilirse Mİ9T doğru bir tercih olur
Mİ 8 Lite yerine Realme 5 Pro öneririm ülkemize gelecek mi oda belli değil

Mi 8 lite ile mi 9 t arasında çok fiyat farkı var o pahalı gelir bize :d Ben mi 8 lite ile redmi note 7 arasında kaldım acaba hangisini alsam
bu ikisinden birisi olması şart mı
farklı önerilere açık mısın
bekleyebilirsen Realme 5 Pro almanı öneririm