Xiaomi Mi 8 İle Mate 10 Pro Arasında Kaldım

Bu konuyu okuyanlar

burakdundar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
telefon alıcam xiaomi mi 8 ile huawei mate 10 pro arasında kaldım sizce hangisini almalıyım

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Tam bütçeniz nekadar ve telden beklentiniz

Kamera
Performans vb

burakdundar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tam bütçeniz nekadar ve telden beklentiniz

Kamera
Performans vb
kamerası ve performansı güzel kullanışlı olsun yeter fakat mate 10 pro biraz eskidi diye pek alasım gelmiyor ve xiaomi güncelleme konusunda çok iyi o yüzden onu almayı düşünüyorum fakat çok kararsızım

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
kamerası ve performansı güzel kullanışlı olsun yeter fakat mate 10 pro biraz eskidi diye pek alasım gelmiyor ve xiaomi güncelleme konusunda çok iyi o yüzden onu almayı düşünüyorum fakat çok kararsızım
Bence kameralar birbirine yakındır
Performansta sd845 le mi 8 önde
Tasarım bence mate 10 pro daha güzel
Güncellemeyi 2 yıl alacak 2side

Garanti mi 8 ithalat
Mate 10 tr garantili

Öneri olarak
Zen 5z
Şg g7
Bunlarada bakabilirsin

Ben mi 8 diyorum

burakdundar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bence kameralar birbirine yakındır
Performansta sd845 le mi 8 önde
Tasarım bence mate 10 pro daha güzel
Güncellemeyi 2 yıl alacak 2side

Garanti mi 8 ithalat
Mate 10 tr garantili

Öneri olarak
Zen 5z
Şg g7
Bunlarada bakabilirsin

Ben mi 8 diyorum
xiaomi türkiye garantisi gelir mi 8 e

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Xiaomi mi 8 önerebilirim. Android 8 ile çıkıyor. Android 10'a kadar güncelleme desteği var.
Snapragon 845 işlemci platformu ile zorlanacağız oyun yok.
Fotoğraf konusunda tatmin edebiliyor. Video konusunda Mate 10 Pro'dan daha başarılı denilebilir.
Yüksek depolama ve bellek sayesinde cihaz daha hızlı çalışıyor.

burakdundar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben aldığım telefonu uzun bir süre kasmadan hızlı ve stabil bir şekilde kullanmak istiyorum

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
işlemci olarak hangisi daha iyi ve hangisinin yapay zekası daha gelişmiş biliyor musunuz
Yapay zeka, kamera dışında başka bir iş görmüyor. Kamerada yaptığı şey ise çekim modlarını otomatik kendi seçmesi. :)

Reaksiyon puanı
892
Xiaomi Mi8 kesinlikle ve kesinlikle.Mate 10 pro 4000₺ olmamalı maksimum 3299₺ ederi.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
iphone lerdeki yapay zeka ne işe yarıyor o zaman
Yapay zekayla performans artışı falan olmuyor, verilen komutları yerine getirmesine olanak sağlıyor. İphone'daki asistanda aslında yapay zeka sayılır, Misal siz Ahmet'e sms gönder dediğinizde Siride, sesli komut sayesinde elle yapacağınız işlemi kendi oto yapıyor. Kamerada ise gördüğü alanın ne olduğunu tespit edip, çekim modunu ona göre uyarlıyor veya işliyor.

Reaksiyon puanı
892
Yapay zekayla performans artışı falan olmuyor, verilen komutları yerine getirmesine olanak sağlıyor. İphone'daki asistanda aslında yapay zeka sayılır, Misal siz Ahmet'e sms gönder dediğinizde Siride, sesli komut sayesinde elle yapacağınız işlemi kendi oto yapıyor. Kamerada ise gördüğü alanın ne olduğunu tespit edip, çekim modunu ona göre uyarlıyor.
6simde de var çok şükür o komut özelliği.İyi ki 6 almamışım.A9 işlemci apple için milat.A10 ve A11 ile de çok bir fark yok.A12 kadar hızlı olmasa da 6S imi seviyorum.

burakdundar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yapay zekayla performans artışı falan olmuyor, verilen komutları yerine getirmesine olanak sağlıyor. İphone'daki asistanda aslında yapay zeka sayılır, Misal siz Ahmet'e sms gönder dediğinizde Siride, sesli komut sayesinde elle yapacağınız işlemi kendi oto yapıyor. Kamerada ise gördüğü alanın ne olduğunu tespit edip, çekim modunu ona göre uyarlıyor veya işliyor.
sizce hangisini almalıyım o zaman

MesuTCAG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
MATE 10 Al [ALP L29] düz model Pro dan daha sağlam özellikleri birebir aynı. hemde ucuz :D

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
arkadaşlar güncel olarak tabii ki mi 8 daha güncel. sd845 bir tık daha iyi tabi işlemci olarak ancak mate 10 proda kirin 970 işlemci var.. Bu işlemcide öyle çöpe atılacak orta segment bir işlemci değil. uzun yıllar götürecek gibi duruyor. Bende çok ara da kaldım mi 8 zenfone 5z mate 10 pro p20 ve oneplus 6 arasında kalmıştım. Büyük ihtimal akşam Huawei Mate 10 Pro Alacağım. 1 yıl eski evet ama 2017nin en iyi telefonu demişti Kaan bey. 6 gb ram ve 4000mA pil var.. Göreceli bir düşünce olaraktan ben çentikli ekran tasarımından hoşlanmadım.