Xiaomi Mi 8 hakkında bilgisi olan?

Bu konuyu okuyanlar

gfb54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar,

Xiaomi Mi 8 almayı düşünüyorum ancak kararsız kaldım. Öncelikle olarak Türkiye resmi garantisi olmaması konusunda, Servis durumunda mağdur olabilme ihtimaline karşın. Bir diğer konuda telefonu kullananlar memnuniyet ya da şikayet durumlarını söyleyebilir mi?

İphone 6 s den geçiş yapmayı planlıyorum.

ozzy3542

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Merhaba arkadaşlar,

Xiaomi Mi 8 almayı düşünüyorum ancak kararsız kaldım. Öncelikle olarak Türkiye resmi garantisi olmaması konusunda, Servis durumunda mağdur olabilme ihtimaline karşın. Bir diğer konuda telefonu kullananlar memnuniyet ya da şikayet durumlarını söyleyebilir mi?

bende nerak ediyorum ama araştırmalarım hep olumlu yönde

technologylover

Asistan
Reaksiyon puanı
31
İphone 6S'den Mi 8'e kesinlikle geçilebilir.Ekranı,performansı,kamerası her şeyi ile iyi bir telefon.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Merhaba arkadaşlar,

Mi 8 den memmun kalmayan görmedim 6s den geçilir

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
bence kötü 1= sarjı çok kötü 5 aylık telefon olmasına rağmen.
2= hızlı sarj yok.
3=güç tasarruf modu hiç bir işe yaramıyor.
4= ınternetı yavaş
Bu 3 konu doğru ama iphone 7 yi hizli biliyorum ben yavaşladimi ?

1ruby1

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
1 yıldır Xiaomi Mi 8 kullanıcısıyım, herhangi bir şikayetim yok, çok memnunum. Migros'tan almıştım, sorun çıkmadı ama çıkarsa Migros ile muhatap olacağım.

Melih B.

Asistan
Reaksiyon puanı
85
Mi8 harika halen sıkıntı olmaz.

gfb54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Artık netleştirdim diyebilirim. Belki Mi9 Bile olabilir ancak şu Global versiyon vs muhabbeti nedir. Çok fazla model olarak yazan var fiyatlar da keza ona göre farklılık gösteriyor.

ubuntuman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Mi 8 i çekinmeden alabilirsin fakat mi 9 alma imkanın varsa mi 9 al mi 9 yeni çıktı ve çin romu ile çıktı çine özel sürümdür. Global romlu olanı yani avrupa ve dünya geneli için olan türkiyeyi de kapsayan model henüz türkiye ye ulaşmadı kısa süre içersinde ülkemizde satışa çıkacaktır.

Reaksiyon puanı
296
mi 8 garantili olarak istanbul da mi store var ve teknosa mediamark satılıyor ay sonunda mi 9 lansmanı ülkemizde yapılacak

ozzy3542

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Mi 8 i çekinmeden alabilirsin fakat mi 9 alma imkanın varsa mi 9 al mi 9 yeni çıktı ve çin romu ile çıktı çine özel sürümdür. Global romlu olanı yani avrupa ve dünya geneli için olan türkiyeyi de kapsayan model henüz türkiye ye ulaşmadı kısa süre içersinde ülkemizde satışa çıkacaktır.
bataryası nasıl acaba . bırde takılma kasma vs yapıyormudur

ozzy3542

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Snapdragon 845 var takılması söz konusu bile değil, en azından şimdilik :)
ıyımıs o zaman .bende p20 pro yada onun kardesı p20 bırde mi8 arasında kararsız kaldım. pro cok buyuk ,p20 de kendıne göre pahalı mi8 güzel ama öncelık benım ıcın sarj uzun gıtmesı ınt hızı foto felan cok önemlı degıl artık hepsı güzel foto cekıyor. anlıcagın kararsızım

1ruby1

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
ıyımıs o zaman .bende p20 pro yada onun kardesı p20 bırde mi8 arasında kararsız kaldım. pro cok buyuk ,p20 de kendıne göre pahalı mi8 güzel ama öncelık benım ıcın sarj uzun gıtmesı ınt hızı foto felan cok önemlı degıl artık hepsı güzel foto cekıyor. anlıcagın kararsızım

Mi 8 benim kullanımım ile 1,5 gün gidiyor. Ama her telefonun şarjı 1 günü çıkarması yönünde tasarlanıyor, diğer modellerde çok fark edeceğini zannetmiyorum.

gfb54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
mİ9 çıkış tarihi belli değil sanırım. Bir de çıkarsa 4000-5000 tl bandında olabilir.