Xiaomi mi 6 su dökülmesi

Bu konuyu okuyanlar

Sjajaj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 5 10 dakika önce telefonumun üzerine su döküldü nerdeyse bir bardak dolusu şuan hoparlörden ses yükselince karıncali oluyor benim buna yapabileceğim birşey varmidir sizce?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 5 10 dakika önce telefonumun üzerine su döküldü nerdeyse bir bardak dolusu şuan hoparlörden ses yükselince karıncali oluyor benim buna yapabileceğim birşey varmidir sizce?
Veya kendisinin 1 2 saate geçme ihtimali?

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375

---- Mesajlar birleştirildi ----

Veya kendisinin 1 2 saate geçme ihtimali?
Telefonu iyice bir durula ve kapat. Beklet kurusun.

Sjajaj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Telefonu iyice bir durula ve kapat. Beklet kurusun.
şuan telefon kapalı ve ufak bir edit geçeyim şuan telefonda az ses iken sadece üst hoparlör duyuluyo sesi çoğalttığımda alt hoparlörde cızırtı oluyo

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Hoparlöre kaçan suyun çıkması lazım yoksa kalıcı hasara neden olabilir.

BHA

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Telefonu kurcalama yakıcak veya zarar vereceksin bir yerlerine. Kapat telefonu ve prinç dolu bir kaba koy kalsın. Bir süre dua et acele etme sorun çıkmayacaktır.

Sjajaj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Telefonu kurcalama yakıcak veya zarar vereceksin bir yerlerine. Kapat telefonu ve prinç dolu bir kaba koy kalsın. Bir süre dua et acele etme sorun çıkmayacaktır.
Hocam vallaha bayadir kullaniyom bi sıkıntı olmadı hoparlor disinda peki aldigim yere versem mesela birsey yapabilirlermi yaparsalar ne kadar sürer? Bir bilginiz varmı

BHA

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Yaparlar tabi bu konularda ekipmanlar var size kalmış şansınızı deneyin

Sjajaj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Pirinç suyu çeker kavonoz içinde prince koy
Sakın cihazı saç kurutma makinesi vb şeylerle kurutma
Ah be hocam ben basta sac kurutma makinesi kullandim o telasla ne yapcagimi sasirdim aklima direk o geldi

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Ah be hocam ben basta sac kurutma makinesi kullandim o telasla ne yapcagimi sasirdim aklima direk o geldi
Isı verilmez zarar verir en mantıklı hareket kavonozun içinde prince yatırmak ağzını kapatmak o nemi çeker

Sjajaj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Isı verilmez zarar verir en mantıklı hareket kavonozun içinde prince yatırmak ağzını kapatmak o nemi çeker
Arkadaşlar bi yarim saat once falan kontrol ettim cizirti yok eger sorun falan olursa servise gosteririm cevaplar icin tesekkurler konu kapanabilir

Son mesajlar