xiaomi mi 6 bildirim ışığı sorunu

Bu konuyu okuyanlar

volt09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi günler yeni xiaomi mi 6 aldıma ama bir sorunum var bildirim tuşlarının ışıkları yanmıyor (ana menünün sağı ve solundaki geri ve menu tuşarı) ayarlardanda açtım ama sorunum hala devam etmekte yardımcı olursanız sevinirim .teşekkürler

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Selam. Aldığınız yer ile görüşmenizi tavsiye ederim, fabrika hatası gibi duruyor. Telefonu formatlamayı, güncellemeyi denediniz mi?
iyi günler yeni xiaomi mi 6 aldıma ama bir sorunum var bildirim tuşlarının ışıkları yanmıyor (ana menünün sağı ve solundaki geri ve menu tuşarı) ayarlardanda açtım ama sorunum hala devam etmekte yardımcı olursanız sevinirim .teşekkürler
Ayrıca google playden "Led color tester" adlı uygulamayı indirmenizi tavsiye ederim..

volt09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam. Aldığınız yer ile görüşmenizi tavsiye ederim, fabrika hatası gibi duruyor. Telefonu formatlamayı, güncellemeyi denediniz mi? Ayrıca google playden "Led color tester" adlı uygulamayı indirmenizi tavsiye ederim..
İyi günler ürünü yurtdışında n aldırdım ürünü geri verme şansım yok maalesef sistem güncelleme lerini yaptim format i bir kaç yerde daha okumuştum ama çözüm olur mu bilmiyorum. Fabrika hatası olma ihtimali yüksek mi sizce daha önce böyle birşey duymamış tim. Teşekkürler ilginiz için

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ekli dosyayı görüntüle 44288

Son düzenleme: