Xiaomi Mi 6 almayı düşünüyorum sorularım var

Bu konuyu okuyanlar

Berke Dağdeviren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Xiaomi mi 6 almayı düşünüyorum fakat ithalatçı garantisi konusunda emin değilim.
Fixpack almalı mıyım ?
Satıcılar ne kadar güvenli?
Sorularımı cevaplarsanız çok mutlu olurum
Mi 6 kullanıcıları cevap yazarsa sevinirim.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
(mi6 kullanıcısı değilim ama bu işlerde orta halli bir tecrübem var)Garanti konusunda Türkiye garantili olsa bile bir Fixpack'in gerekli olduğu kanaatindeyim. Ekran kırılıyor, su alıyor... Fixpack ile alacak bütçen var ise öyle al arkana yaslan. Satıcı güvenilirliği konusunda; Hepsiburadadan alacaksan sorun yok. n11'de idare eder ama gittigidiyor hele sahibinden falansa hiç girme.

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
Arkadaşım 1.5 ay kadar önce aldı. Hepsiburada'dan ve satıcısı da kendisiydi. Şu anda keyifle kullanıyor. Çok da mutlu.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
Xiaomi mi 6 almayı düşünüyorum fakat ithalatçı garantisi konusunda emin değilim.
Fixpack almalı mıyım ?
Satıcılar ne kadar güvenli?
Sorularımı cevaplarsanız çok mutlu olurum
Mi 6 kullanıcıları cevap yazarsa sevinirim.

Hepsiburada'dan alma onu problemli çıkabilir evet cihazı fixpack ile al

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
Hepsiburada'dan alma onu problemli çıkabilir evet cihazı fixpack ile al

Elektronik işi tamamen şans. Ben defalarca aldım HB'dan elektronik cihaz. 1 kere şarj cihazım patladı. Case4U. Onu da iade aldılar. 1 kere olsun sorun yaşamadım.

Mi6'yı da alan arkadaşım mutlu. Mi Note 3 alan arkadaşım da var. HB'dan o da mutlu.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
Elektronik işi tamamen şans. Ben defalarca aldım HB'dan elektronik cihaz. 1 kere şarj cihazım patladı. Case4U. Onu da iade aldılar. 1 kere olsun sorun yaşamadım.

Mi6'yı da alan arkadaşım mutlu. Mi Note 3 alan arkadaşım da var. HB'dan o da mutlu.

Bilemeyiz TR garantili dışındaki diğer cihazları almak sıkıntılı olabilir

Berke Dağdeviren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar mesajlarınız için çok teşekkür ederim aldım mi 6 yı çok memnunum yaklaşık 3-4 haftadır kullanıyorum.