Siz olsanız hangisini alırdınız?

• Xiaomi Mi 5s

Kullanılan: 8 57.1%
  • Lenovo P2

Kullanılan: 3 21.4%
  • Asus Zenfone 3

Kullanılan: 3 21.4%

• Kullanılan toplam oy
    14

Bu konuyu okuyanlar

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Sizce şu üç telefondan hangisi daha alınmaya yatkın bir telefon. Siz olsanız hangisini alırdınız?
  1. Xiaomi Mi 5s
  2. Lenovo P2
  3. Asus Zenfone 3
Bildiğim kadarıyla işlemci olarak Xiaomi Mi 5s, pil performansı olarak Lenovo P2, kamera olarak da Asus Zenfone 3 daha önde.

Xiaomi Mi 5s'in ithalatçı garantili olması beni bu konuda biraz düşündürüyor. Bu arada Xiaomi Mi 5s'in hangi siteden alınmasını önerirsiniz? Hepsiburada'nın garanti işi nasıldır?
Ayrıca konuyla ilgili videolar paylaşırsanız da güzel olur.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Yani mi5s alırsan performans noktasında tepedesin bir kesin.
Asus kamera noktasında iyi ama Mi5s te gerçekten güzel kameraya sahip
P2 yi pil manyağı standart bir telefon.
Mi5s hb den alırsan veya migros gibi yerlerdede satılıyordu sanırım, ordan elden alman daha iyi olur gibi
Bide şunuda eklemek isterim Asus garantiside öyle ahım şahım bir garanti değildir. Yani ith. garantili ile arasında çok bir fark olacağını düşünmüyorum. Her iki noktada mağdur olursan da Thh başvurursun. Zaten sonuç senin lehine olucaktır

M

Murat Burç

SDN Okuru
Özelden dedigim gibi mi5sin kız dışında zf3den kamera olarak pek geri kalır yanı yok

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Mi 5s akar akar akar ;)

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
M5s kesinlikle süper telefon keşke şu servis işi ve marketlerde satılma işini ayarlasalar

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Kesinlikle ve şiddetle Mİ 5S diyorum hiç düşünmeden al kardeşim

meraklımargarin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İthalatçı garantili benim içim rahat etmez diyoran gönül rahatlıyla bir p2 alabilirsin dostum. Şuan kullanıyom gerçekten muazzam bir pil performansı var ve geri kalan özelliklerde yeterli seviyede

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Uc model icerisinde en guclu model xiaomi mi5s. Bildiginiz gibi mi5s orta segment urun fiyatina satilan ust segment bir urun. Bu nedenle diger iki model arasinda oldukca sivriliyor. Benim tavsiyem mi5s almaniz yonunde.

Asus zenfone 3 modelinden kastınız 64gb'lık modelini bahsediyorsaniz lenovo p2 ile zenfone 3 arasinda asus zenfone 3 modelini tavsiye ederim.

Ozetle ithalatci garantiliye sicak bakarsaniz xiaomi mi5s tavsiye ederim. Distributor garantilide ise asus zenfone 3 64gb tavsiye ederim