Xiaomi mi 5s plus kullanıyorum. Sorularınızı alıyım

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Telefonu en sonunda aldım beyler. Mi 5s plus aldım, açıkça ve dürüstçe yazıcam özelliklerini. Sorularınız varsa alabilirim.

Avantajlar:
Telefon gerçekten hızlı beyler, tık diye açıyo sayfayı.
İnanılmaz hızlı şarj oluyor
Arayüzü kullanışlı

Dezavantajları:
Kamerası çok vasat. Fotoğraf çekmeyi seven biriyseniz telefonu almayın. Fotoğrafı yakınlaştırınca pikselleri saymak mümkün
Ön kamerası kullanışlı ama
Telefonun sadece arka tasarımı hoş gelebilir. Ön tarafta hiçbir şey yok. Tuğla gibi. Tasarımı vasat
Duyduklarından etkilenen veya teknolojiden çok anlamayan insanların olduğu küçük bi yerde yaşayan biriyseniz telefondan uzak durmanızı öneririm aksi halde

-Markası ne bunun
+Xiaomi
-Katar'a transfer olan mı ?

Ya da

-Ne malı bu ?
+Çin malı dayı
-Çin malı telefona bu kadar para mı verdin

Yazacaklarım bu kadar aktif olduğum zamanlar sorularınızı yanıtlamaya çalışırım

Hocam boşver daha iyisi ne var ki o fiyata kullanmana bak bence
Performans istemiyorum hocam, oyunları 1-2 saniye geç ya da erken açması bi şey ifade etmiyo benim için, kuzenimde okullarda dağıtılan gm tabletlerinden var 2 senedir onda asphalt 8'de kastığını görmedim hala.Kamera önemli bi ayrıntı onu farkettim, yakın zamanda yazıcam foruma telefon önerisi için

Kamera nasıl rezil ki? Redmi Pro kamerası bile iyiyken.
Rezilden kastım şu: Telefonun kamerası yakındaki şeyleri iyi çekiyor ama mesela bi manzara ya da toplu bi şekilde eşyaları çekeceğin zaman yakınlaştırdığın an kalite tost makinesine kadar düşüyor. Derinlik ve ayrıntı çok düşük

stat counter