Xiaomi MI 5 Prime mi, MI 5S mi?

Bu konuyu okuyanlar

Muhammed Orkun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle arkadaşlar Hayırlı Ramazanlar en geç Cuma günü yeni telefon alacağım. MI5 Prime için en iyi yorumlar N11 Turuncu Mağazadan ama Gold rengi olmadığı içinde isemedim beyazını fazla sevmiyorum çünkü :) MI 5S almak istiyorum bir yandan ama kronik kamera problemi anakart problemi gibi olaylarda var ve bir süre sonra bataryasını değiştirmek istediğim zaman mi5 gibi kolay değiştirilmediği için bu cihazdanda ister istemez uzaklaştım... Hangi cihazı önerirsiniz ve en sorunsuz nereden alabilirim. Her iki model içinde 3/64 modelini istiyorum. Hayırlı akşamlar.. :)

4hmet_e

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mi5 prime ile 5s arasında ben de kaldım şu an 5 prime daha güzel özelliklere sahip ancak donanım özellikli düşünürsek işlemcisi ve malzeme kalitesi 5s de daha iyi.
Kamera konusunda prime 16mp 5s 13mp OIS 5s de yok malesef, kullanıcılara nasıl yansıyor onu merak ediyorum. Belkide 5s daha iyi çekim kalitesi sunuyor da olabilir.

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
mi5s derim bende mi5s e karar kıldım ancak bugün hepsi burada da gümüş renginde fiyat artmış ilerde artarmı bilmiyorum ama mi5s sağlamlık olarak iyidir.