Xiaomi Kulaklık Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Furquality

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben Xiaomi hayranı olduğum için telefonum da xiaomiyken aynı markanın ürünü almak istiyorum güzel oluyor çünkü :) kulaklık hakkında nerdeyse hiç bilgiye sahip değilim ve kulakiçi kulaklık almak istiyorum. Mikrofonunun olmasının bir önemi yok ve kulaklığı sadece müzik-video-oyun için kullanacağım. İnternette Xiaomi piston fresh, mi piston 2 gibi kulaklıklar gördüm bu kulaklıklar işimi görür mü? Görmezse öneri kulaklık önerisi yapın ve markası Xiaomi olmasa da olabilir ama mümkünse Xiaomi olsun. Bir sorum daha var. Benim örnek gösterdiğim piston fresh gibi kulaklıklar internette 30 TL'ye falan satılıyor. Bunun sebebi garantisinin olmaması veya ithalatçı garantili olması mıdır? Eğer KVK garantili fiyatı da aynıysa bayiden alacağım.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ben Xiaomi hayranı olduğum için telefonum da xiaomiyken aynı markanın ürünü almak istiyorum güzel oluyor çünkü :) kulaklık hakkında nerdeyse hiç bilgiye sahip değilim ve kulakiçi kulaklık almak istiyorum. Mikrofonunun olmasının bir önemi yok ve kulaklığı sadece müzik-video-oyun için kullanacağım. İnternette Xiaomi piston fresh, mi piston 2 gibi kulaklıklar gördüm bu kulaklıklar işimi görür mü? Görmezse öneri kulaklık önerisi yapın ve markası Xiaomi olmasa da olabilir ama mümkünse Xiaomi olsun. Bir sorum daha var. Benim örnek gösterdiğim piston fresh gibi kulaklıklar internette 30 TL'ye falan satılıyor. Bunun sebebi garantisinin olmaması veya ithalatçı garantili olması mıdır? Eğer KVK garantili fiyatı da aynıysa bayiden alacağım.

Max 50 TL'lik bir şey söyleyin ve xiaominin kulaklıkları iyi midir onu da söyleyin lütfen

Son düzenleme:

FortySeven

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Jbl c100 öneririm 65 lira civarı biraz aşıyor bütçenizi ama.

Reaksiyon puanı
15
JBL C100 SI kullanıyorum memnunum öneririm. İlk başta ben de Xiaomi almayı düşünüyordum ama JBL aldıktan sonra ne kadar doğru yaptığımın farkına vardım. Arkadaşımda Redmi 5 var o da Xiaomi kulaklik düşünüyordu o da C100 SI aldı ve gayet memnun. Kulaklık ile ilgi sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Bu arada kulaklık konusunda JBL gibi uzmanlığı kulaklık olan markalar daha iyidir.

Son düzenleme:

Furquality

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
1- JBL C100 SI'ı gidip de Teknosa gibi yerlerden bulabilir miyim yoksa sadece internette mi satılıyor
2- Xiaominin kulaklıkları internette her yerde 30-40 liraya satılıyor ve ben aynı fiyata bunu bayide bulabilir miyim
3- Ben Xiaomiyi sevdiğim için kulaklığım da aynı marka olsun istiyorum ve mi piston -- piston fresh gibi kulaklıklar var onları alsam bişey kaybeder miyim
4- Bu sorun sadece ben neyim oluyor bilmiyorum ama evdeki normal boyutlardaki bir kulakiçi kulaklık kulağıma takınca düşüyor ve ben kulaklığı aldıktan sonra kulağıma uymamasından korkuyorum.

FortySeven

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Jbl C100 SI Vatan,Teknosa gibi yerlerde satılıyor ben teknosa dan almıştım.
Xiaomi kulaklığını bence bayide bulman zor zaten kaç yer satıyor ki.
Piston fresh de kaliteli kulaklık ama jbl ye göre ses performansı bi tık düşükdür yine de alınacak bir kulaklık kesinlikle.
Jbl de piston fresh de kulağından düşmüyor merak etme.

Reaksiyon puanı
15
Jbl C100 SI Vatan,Teknosa gibi yerlerde satılıyor ben teknosa dan almıştım.
Xiaomi kulaklığını bence bayide bulman zor zaten kaç yer satıyor ki.
Piston fresh de kaliteli kulaklık ama jbl ye göre ses performansı bi tık düşükdür yine de alınacak bir kulaklık kesinlikle.
Jbl de piston fresh de kulağından düşmüyor merak etme.

Dediklerinin hepsine katılıyorum sadece eklemek istediğim birşey daha var bütçe 60 liraya kadar çıkabiliyorsa kesinlikle C100 SI alınmalı.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Fresh var bende 35tl ye aldım iş görüyor

Furquality

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Fresh almayı düşünüyorum ama bayiden alacam ve Düzcede sadece Xiaomi satan bir bayi var kulaklık satıyor mu bilmiyorum ama bakacam. Birde internette fresh kulaklık hep 35 TL'ye satılıyor bayide de aynı fiyata olur mu?