Xiaomi anc kulaklık ?

Bu konuyu okuyanlar

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
Xiaomi Anc 3.5 Mm Gürültü Önleyici Kulakiçi Kulaklık almayı düşünüyorum. Xiaomi alma sebebim ise telefonumun da xiaomi marka olması. Şu an elimde Hybrıd Pro 2 var. Ama ses kalitesi yeterince tatmin etmiyor. O yüzden bir üst modele geçmeyi düşünüyorum. Fakat yine de tavsiyenizi almak isterim. Bu kulaklık 260TL civarında satılıyor. Bu fiyata daha iyi bir kulaklık önerebilir misiniz ? Yoksa bu kulaklığı mı almalıyım ?

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Kulaklıktan istediğiniz nedir yanı bass ağırlıklı olması yada dengeli olması ?

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
Kulaklıktan istediğiniz nedir yanı bass ağırlıklı olması yada dengeli olması ?
Mid ve high daha önemli. Ama böyle şeylere çok takmıyorum. Net ses versin yeterli. Elimdeki kulaklık tizleri yeteri kadar iyi veremiyor ve çok hafif boğuk geliyor ses. Tam net değil.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Elimde sennhesier cx275s var tizleri sevmezdim tizleri sevdirdi ben bass seven birisiyim onun için bass konusunda tam doyuramadı sesleri çok net 1 ay anca oldu ve 3 gün anca takmışımdır düşünür müsünüz sennhesier sesleri başka birşeydir yani araştırabilirsiniz.

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
Elimde sennhesier cx275s var tizleri sevmezdim tizleri sevdirdi ben bass seven birisiyim onun için bass konusunda tam doyuramadı sesleri çok net 1 ay anca oldu ve 3 gün anca takmışımdır düşünür müsünüz sennhesier sesleri başka birşeydir yani araştırabilirsiniz.
Biliyorum. sennhesier iyi bir marka. Ama hem bulduğum sitedeki puan hemde telefonumun markası sebebiyle kararsız kaldım. Sitede sağlam puan almış dediğim model. Site de bu

Site ne kadar doğru bilmiyorum ama baya bir kulaklık karşılaştırılmış orada. Yinede önerdiğiniz kulaklığın fiyatının daha ucuz olması beni etkilemedi değil.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Oyun için sennhesier gsp 300 kullanıyorum birde kızaklı kısmı biraz yumuşadı bunun için garantiye gönderdim kargo dağil 6 günde sıfırı göderdiler bircom garantisi altında sennhesier ürünleri ve belkide türkiyede ki en iyi garanti firması.