Xiaomi amazfit

Bu konuyu okuyanlar

onrtrkgl

Asistan
Reaksiyon puanı
16
xiaomi amazfit akilli saat almak istiyorum ama turkce dil destegi yokmus heralde dogrumu

msydm

Doçent
Reaksiyon puanı
66
amazfit'in birkaç farklı modeli var ve türkçe dil desteği sunmuyor. Bende Amazfit Bip olanını alacağım

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Doğrudur, bende niyet edip almak istemiştim ancak telefonun dili ingilizce olmadan kullanmak sorun yaratıyormuş ki saatin kendisi zaten ingilizce... Ancak bununla ilgili çalışmaları da var, kendi forumlarında Türkçe room için uğraşıyorlar ancak ne zaman yayınlarlar bilinmez tabi :)

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Doğrudur, bende niyet edip almak istemiştim ancak telefonun dili ingilizce olmadan kullanmak sorun yaratıyormuş ki saatin kendisi zaten ingilizce... Ancak bununla ilgili çalışmaları da var, kendi forumlarında Türkçe room için uğraşıyorlar ancak ne zaman yayınlarlar bilinmez tabi :)

Yeni güncelleme ile bu sorun ortadan kalkmış durumda...

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Evet. Hatta bunun yüzünden cihazı elden çıkaranlar bile oldu. Ama şimdi gayet iyi. Tak kötü tarafı akşam ışığında okunabilirliği konusunda eleştiriler var.

Bende almayı düşünüyorum piyasaya göre mantıklı bir tercih çünkü diğer markalar bin tlnin altında satış yapmıyor. Siz kullanıyorsunuz sanırım. İzlenimlerinizi paylaşır mısınız. Ben mi band 2 kullanıyorum, bundan farklı bir his verir mi?

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Bende almayı düşünüyorum piyasaya göre mantıklı bir tercih çünkü diğer markalar bin tlnin altında satış yapmıyor. Siz kullanıyorsunuz sanırım. İzlenimlerinizi paylaşır mısınız. Ben mi band 2 kullanıyorum, bundan farklı bir his verir mi?

Ben kullanmıyorum. Sadece radarıma almış olduğum giyilebilir cihazları izliyorum. Mi Band 2'den büyüüüük farkları olmadığı söyleniyor görüntü dışında diyorlar.

AbdulkadirGUNAY

Asistan
Reaksiyon puanı
54
xiaomi amazfit akilli saat almak istiyorum ama turkce dil destegi yokmus heralde dogrumu
Türkçe dil desteği hala resmi olarak gelmemiş bende yarın Xiaomi AMazfit PAce sipariş edeceğim fazla karışık değil zaten ingilizcemin yeterli olacağını düşünüyorum.

msydm

Doçent
Reaksiyon puanı
66
Mesajı yeni görüyorum kusura bakmayın. Bip güzel. Burada tercih size kalmış. Zevkler renkler misali.

omeraydin33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar bugün Mİ Fit uygulamasına güncelleme geldi. Türkçe desteği gelmiş oldu böylece. Ancak ne hikmetse saatin dili değişti sonradan