Xiaomi 6 kullanıyorum Xiaomi 8 geçilir mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Sorunsuzsa geçme fıstık gibi cihaz hatta cezerye :) bence cihazınla memnunsan yani ciddi bir sıkıntın yoksa devam et 2 yıl daha götürür bence o cihaz bir pil değişimi ile beraber. Ben olsam mi10 filan beklerdim elimde mi6 olsa geçen senenin çok güzel bir cihazı o. ;)

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Sorunsuzsa geçme fıstık gibi cihaz hatta cezerye :) bence cihazınla memnunsan yani ciddi bir sıkıntın yoksa devam et 2 yıl daha götürür bence o cihaz bir pil değişimi ile beraber. Ben olsam mi10 filan beklerdim elimde mi6 olsa geçen senenin çok güzel bir cihazı o. ;)
2 değil o cihazın daha rahat 3 senesi var ya. Cidden mi 6 hala iyi bir cihaz.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bence de geçmeyin, yani bidaha para vermeye gereek yok.

Son düzenleme:

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Niye altının sıkıntıları Yoksa bu bence boştan yere mi 8E para vermeyin

mapavrili

Profesör
Reaksiyon puanı
1,444
Kamera senin için çok önemli ise geçilir çünkü mi6 kamera olarak beklentileri karşılamıyor, bende mi6 almıştım 2 hafta falan kullandım.. kamera haricinde harika bir cihaz.. Önceliğin kamera değilse geçme derim ben.

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
Kamera senin için çok önemli ise geçilir çünkü mi6 kamera olarak beklentileri karşılamıyor, bende mi6 almıştım 2 hafta falan kullandım.. kamera haricinde harika bir cihaz.. Önceliğin kamera değilse geçme derim ben.
Sanki Mi8'in kamerası harikalar yaratıyor :D Hiçbir fark yok eğer amaç sadece kamera ise zaten kesinlikle Xiaomi almamalısın Huawei yada Samsung'un üst modellerine bakmalısın veya Mi6'yı rootlayıp google camera yükleyerek bu sorunu çözebilirsin

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Sanki Mi8'in kamerası harikalar yaratıyor :D Hiçbir fark yok eğer amaç sadece kamera ise zaten kesinlikle Xiaomi almamalısın Huawei yada Samsung'un üst modellerine bakmalısın veya Mi6'yı rootlayıp google camera yükleyerek bu sorunu çözebilirsin

Aynen kamera ise mevzu oneplus 7 ve oppo'nun yeni çıkaracağı 5x kayıpsız zoom'lu, 48mp 1/2 sensörlü imx586 ile çalışan ois'i problemsiz cihazları beklenir...
Aaaaarrrggghhh ağzım yandı oppo en aşağı 15/20 binden satar kendi logo'lusunu :D

Melih B.

Asistan
Reaksiyon puanı
85
Bence Mi6 halen iyi fiyatlara satılabiliyoken (1800-2000) geçilir. Daha iyi işlem gücü, daha iyi kamera, çok daha büyük ekran ve çerçeve oranı... yani bambaşka bir deneyim. Hemde 1000 küsür lira civarına... Cihazın yenilenmesi de cabası.