Xiaomi 5s plus kaç yıl kullanırım yani nezaman teknik hata verir

xiaomi 5s plus kaç yıl kullanırım yani nezaman teknik hata verir

• Kullanılan toplam oy
    8

Bu konuyu okuyanlar

ahmettaha111

Doçent
Reaksiyon puanı
84
xiaomi 5s plus kaç yıl kullanırım yani nezaman teknik hata verir

M

Murat Burç

SDN Okuru
Snapdragon 821 var seni uzun süre götürür 3-4 sene
Şahsi fikrim 300 daha çıkıp daha rafine ve temiz bir arayüze sahip sicili temiz(xioaminin de temiz) 2014'de çıkan OnePlus 1'i bile hala gayet güzel bir şekilde kullanılabilen OnePlus'un 3T'sini alman. Veya gidip S7 ile HTC 10 arasında da seçim yapabilirsin.

Mİ5S Plus'un kamerası çok iyi değil.

ahmettaha111

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Snapdragon 821 var seni uzun süre götürür 3-4 sene
Şahsi fikrim 300 daha çıkıp daha rafine ve temiz bir arayüze sahip sicili temiz(xioaminin de temiz) 2014'de çıkan OnePlus 1'i bile hala gayet güzel bir şekilde kullanılabilen OnePlus'un 3T'sini alman. Veya gidip S7 ile HTC 10 arasında da seçim yapabilirsin.

Mİ5S Plus'un kamerası çok iyi değil.
benim için kamera önemli deil pil ekram işlemci bide hafıza filim izleyip oyu oynuyacam neyi kötü bu telefonun yada diğerinin

M

Murat Burç

SDN Okuru
benim için kamera önemli deil pil ekram işlemci bide hafıza filim izleyip oyu oynuyacam
Mİ5S Plus 64 GB olan modelinde 4 128 GB olan modelinde 6 GB RAM sunuyor. OP3T'de direk 6GB RAM var.
OP3T Amoled , Mİ5S Plus IPS ekran ben Amoled'i seçerdim. OP3T'nin hoparlörü Mİ5S'den daha iyi. Mİ5S Plus ile Mİ5S hoparlörü aynıdır büyük ihtimal yani ondan da daha iyi.
OP3T'nin pili Mİ5S Plus ile yakın hatta daha uzun gider.

Reaksiyon puanı
140
bugün sınıfta arkadaşın telefonunu denedim mi5s vodefone 4g de büyük sıkıntı yaşıyor