Xenforo ve Wordpress Premium Tema Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Umutcuğum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İyi Geceler Arkadaşlar;

Ben xenforo için Premium tema arıyorum ama "tamam lan işte bu" dediğim tema çıkmadı. Brivium'daki temalara baktım yok arkadaş gözüme hiçbir tema güzel gelmedi. Aslında ne özelliklerde tema aradığımı da bilmiyorum hani insan şöyle baktığı zaman "off be işte bu" diyeceği temalar var ya işte ondan arıyorum. Eğer ki böyle gözünüze çarpan bir tema varsa link atar mısınız?

Ayrıca;

Benim teknoloji ağırlıklı içinde eğitim ve genel güncel konuları barındıran haber sitem var ama dediğim gibi teknoloji ağırlıklı.. Bu nedenle bana bir de Wordpress Premium Google News uyumlu tema önerirseniz çok sevinirim. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

Not: Önereceğiniz Wordpress teması haber sitesi temalarından olmasın arkadaşlar sonuçta site teknoloji sitesi..

Umutcuğum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ya Allah Rızası için bi cevap verin :)

ByDost

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Wmaracı'nda sana bunu izah etmiştim sanırım :) Aynı konuyu burada da görüyorum :)

Umutcuğum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Wmaracı'nda sana bunu izah etmiştim sanırım :) Aynı konuyu burada da görüyorum :)

Hocam araştırıyorum kolay değil 720 lira para bağlayacam. 177 lira Wordpress teması 417 lira xenforo lisansı 120 lira xenforo ile Wordpressi entegre eden xenforo eklentisi. E haliyle sevdiğim ve fikirlerine güvendiğim forumlara soruyorum. :) Seninle de aynı forumlara üyeyiz galiba kardeşim

ByDost

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Hocam araştırıyorum kolay değil 720 lira para bağlayacam. 177 lira Wordpress teması 417 lira xenforo lisansı 120 lira xenforo ile Wordpressi entegre eden xenforo eklentisi. E haliyle sevdiğim ve fikirlerine güvendiğim forumlara soruyorum. :) Seninle de aynı forumlara üyeyiz galiba kardeşim
Evet sanırım öyle.