XenForo 1.0.0 Kararlı/Stabil/Gold Sürümü Yayınlandı.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


laztrix

Üyecik
Katılım
28 Kas 2010
Mesajlar
8
Puanları
0
Duyurunun aslına buradan ulaşabilirsiniz. Forum kullanıcıları için Türkçeleştirdik:

Web yazılım plaformu ve üstün özellikli bu yeni forum yazılımı üzerinde çalışmaya başlayalı bir buçuk yılı aşkın bir süre geçti. Bu güne gelene kadar saymakta güçlük çektiğimiz uzun saatler geçti ve olağanüstü bir adanmışlıkla, sizden aldığımız çok değerli destek ve geribildirimlerin de yardımı ile gurur duyabileceğimiz bir ürüne sahip olduğumuz için çok büyük bir kıvanç duyuyoruz.

Bugün, yazılımın yapımına başladıktan yimi ay sonra, XenForo 1.0.0 kararlı sürümünü duyuruyoruz.

XenForo 1.0.0 Sürümünü İndir
(lisanslı kullanıcılar)

Bu kararlı sürümün yanında kullanıcı yardım dökümanları, toplu indirim şeması ve özel indirimle bize bu süreçte desteklemiş tüm kullanıcılarımıza geçmiş birkaç ay içerisinde bize desteklerine bir teşekkür olarak gelmektedir

İlk beta sürümünü yayınladığımız Kasım 2010 tarihinden bu yana topluluğumuz epey hareketliydi. Kuş bakışı bir bakışla bakacak olursak kısa süre içerisinde şunlar oldu:

150'nin Üzerinde Eklenti:


Yayınlanmış eklentiler arasında portal, özel BB Kodu yöneticisi, iPhone ve Android eklentileri, başka yazılımlara köprüler, reklam yöneticileri ve bu alandaki diğer yönetimsel araçlar ve yardımcı eklentiler yayınlandı.Eklentilerin yayınlanma hızları ve sayısı XenForo'nun kodunun kalitesini ve eklenti yapımı için kolaylığını gözler önüne sermesi açısından sadece küçük bir örnek.


80'e yakın stil:


Çok çeşitli, dolayısıyla birçok tada hitap eden; renkli, hafif, profesyonel, imaj ağırlıklı ve yoğun bir şekilde kişiselleştirilmiş, özgün temalar XenForo'nun stil sisteminden yararlanarak yayınlandı.Bu stiller XenForo'nun ön sürümleri süresinde, birçok tasarımcı tarafından yayınlandı. Öngörümüz, XenForo'nun artık kararlı olmasıyla stillerin artarak, hızlanarak çoğalmasıdır.


Onlarca, Yüzlerce grafik öğe:


Usta grafik tasarımcıların elinden çıkan onlarca, yüzlerce heyecan yaratan grafik öğeler XenForo için yayınlandı.

Yazılımın kararlı sürümü yayınlanmamış olmasına rağmen ulaşılan rakamları göz önünde bulundurduğumuzda bunun takdir edilecek olağanüstü bir durum olduğunu söylemeden edemiyoruz.

Zamanlarını, paralarını ve çabalarını yazılımı bu aşamaya kadar getiren herkese minnet duygusuyla teşekkür etmek istiyoruz. Teşekkürümüz özellikle; yazılımı daha ilk sürümlerinde satın alan, topluluğumuzda sorulara hızlıca cevap veren, eklenti yazan, stil tasarlayan, grafik yaratan, tema modifikasyonu yapan, yardım başlıkları açan herkesedir.

Özel bir teşekkür de; yılmadan ve usanmadan sorulara yanıt veren, yardıma koşan, forumun düzenini ve intizamını koruyan ve biz geliştiricilere de yazılımın yapımına odaklanmamıza yardımcı olan moderatörlerimize geliyor.

Yapmak istediğimiz o kadar şey var ki... Tüm bunlara rağmen XenForo 1.1.0 için gerekli kodlar yazıldı ve dahasını yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Forum yazılımları için çok heyecanlı bir anında bizlerle birlikte olmanız mutluluk verici.

Türkçeleştirme yavuzyayla
Kaynak
 

onurcakko

Üyecik
Katılım
13 Eki 2009
Mesajlar
20
Puanları
0
Buda vbulletin gibi hep ye kürküm ye parayı veren düdüğü çalar kesin ömür boyu alma felan vardır yeni sürüm güncelleme içinde extra ücret sürümmü biter her seferinde yenileme ihtiyacı duyuyor insan çünkü oan göre yeni eklentiler temalar vs çıkıyor paraası olan için sorun olmuyor keşke 1 kereye mahsus alınsa güncellemeler direk geçilse güzel olurdu .
 
Üst
stat counter