Xbox-wii-ps3

Bu konuyu okuyanlar

veyselkalin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar merhaba

az önce yenge hanım geldi dedi ki sen oyunlarla haşır neşirsin az çok bilirsin abine doğum günü hediyesi oyun konsolu almak istiyorum ama araştırdım anlamadım bi de sen bak yardım et dedi ben de bozuntuya vermeden tamamdır şu konsol böyledir bu konsol böyledir falan dedim ama :dil: tam bi bilgim yok lütfen bana yardım edin bu konsolları nasıl kullanırım ne tür oyunlar oynarım hangi aletlerle oynarım mesela kinect ya da move gibi neyim aletler hangisinde ne işe yarar daha nasıl aletler var bi aydınlatırsanız beni gadanızı alırım (kayseriliyim :mrgreen:) bu hediye az da olsa (aslında çok :biggrin:) bende yararlanacağım için size yalvarıyorum bana yardım edin :devil2:

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Kinect - Xbox ikilisi ama ikisi olmuyorsa PS3 bence

veyselkalin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki hangi oyunlar oynanır kinect le ya da başka diğer aletlerle şimdi benim konsollarla tek ilişkim birkaç maç pes fifa bol bol da guitar hero abim hakim yenge savcı lojman hayatı olduğu için guitar hero elendi o elenince de futbol oyunu kaldı onu da abim çok sevmez fm delisi ama sevmez bunu da eleyince kabak gibi kaldım ben
en son ps1 im vardı jackie chan spider man spyro bi de fifa 2000 (üstüme yoktu o zamanlar) ben burda kaldım halimi anlayın :D ayrıntılı şekilde anlatır mısınız ?

Bekçi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
peki hangi oyunlar oynanır kinect le ya da başka diğer aletlerle şimdi benim konsollarla tek ilişkim birkaç maç pes fifa bol bol da guitar hero abim hakim yenge savcı lojman hayatı olduğu için guitar hero elendi o elenince de futbol oyunu kaldı onu da abim çok sevmez fm delisi ama sevmez bunu da eleyince kabak gibi kaldım ben
en son ps1 im vardı jackie chan spider man spyro bi de fifa 2000 (üstüme yoktu o zamanlar) ben burda kaldım halimi anlayın :D ayrıntılı şekilde anlatır mısınız ?
Kardeş öncelikle hangi konsolu alırsan al fark etmeyecek. Oyun oynama zevki olmadıktan sonra ne alırsan boş. Ayriyeten abim hakim demişsin adamın oyun oynayacak vakti var mı diye sormak lazım gelir. Büyük ihtimalle abinle yenge üniversite döneminde arkadaştılar ve sonradan evlendiler. O dönemlerde doğal olarak üniversite öğrencisi kız arkadaşıyla pes , fifa falan oynamıştır. Yenge hanım bunu hatırlamış olacak ki oyun konsolu istemiş.

1) Xbox : Kinect dediğimiz bir aleti var. Vücuduna hiçbirşey takmadan oyun oynamanı sağlıyor. 2 kişi gayet mutlu rahat ve de eğlenceli oyunlar oynayabilir. :)
Diğerlerini anlatmaya gerek duymuyorum zaten sen al bir xbox bak keyfine. Ürün zaten Microsoft un elinden çıkma. O yüzden gönlün rahat olsun. Xbox Slim paketini ve yanında kinecti de alırsan mükemmel bir hediye olacaktır.... Biraz uzun oldu amma neyse...

veyselkalin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeş öncelikle hangi konsolu alırsan al fark etmeyecek. Oyun oynama zevki olmadıktan sonra ne alırsan boş. Ayriyeten abim hakim demişsin adamın oyun oynayacak vakti var mı diye sormak lazım gelir. Büyük ihtimalle abinle yenge üniversite döneminde arkadaştılar ve sonradan evlendiler. O dönemlerde doğal olarak üniversite öğrencisi kız arkadaşıyla pes , fifa falan oynamıştır. Yenge hanım bunu hatırlamış olacak ki oyun konsolu istemiş.

1) Xbox : Kinect dediğimiz bir aleti var. Vücuduna hiçbirşey takmadan oyun oynamanı sağlıyor. 2 kişi gayet mutlu rahat ve de eğlenceli oyunlar oynayabilir. :)
Diğerlerini anlatmaya gerek duymuyorum zaten sen al bir xbox bak keyfine. Ürün zaten Microsoft un elinden çıkma. O yüzden gönlün rahat olsun. Xbox Slim paketini ve yanında kinecti de alırsan mükemmel bir hediye olacaktır.... Biraz uzun oldu amma neyse...

uzun olması daha iyi teşekkürler abi hakim oldu olacak staj halinde hala zamanı olacağını düşünüyorum olmasa bile abi bahane bea ben kullanırım oraya takılmayın :D doğrudur üniversiteden sonra bu staj mtaj ayağına tanışıp sevmişler birbirlerini ama o zamanlar öyle bi oyun merakları yoktu abimin tek oyunu dediğim gibi football managerdir. zaten ben de biraz xbox a eğilim vardı daha eğlenceli olacağını düşünmüştüm ps3 sıradanlaştı diyebilirim sanki 40 yıllık ps3 kullanıcısıyım ya :D neyse o zaman xbox seçildi pekiii oyun fiyatlarını kıyaslarsak konsollar arasında ve ps3 ü korsan kullanıldığı gibi xbox ı da "kırdırmak" mümkün müdür?

Bekçi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
uzun olması daha iyi teşekkürler abi hakim oldu olacak staj halinde hala zamanı olacağını düşünüyorum olmasa bile abi bahane bea ben kullanırım oraya takılmayın :D doğrudur üniversiteden sonra bu staj mtaj ayağına tanışıp sevmişler birbirlerini ama o zamanlar öyle bi oyun merakları yoktu abimin tek oyunu dediğim gibi football managerdir. zaten ben de biraz xbox a eğilim vardı daha eğlenceli olacağını düşünmüştüm ps3 sıradanlaştı diyebilirim sanki 40 yıllık ps3 kullanıcısıyım ya :D neyse o zaman xbox seçildi pekiii oyun fiyatlarını kıyaslarsak konsollar arasında ve ps3 ü korsan kullanıldığı gibi xbox ı da "kırdırmak" mümkün müdür?
Her zaman söylediğim gibi orjinal kullanmak en iyisi. Kırdırma olayı var lakin biraz uğraştırıyor. Üstelik gerek yok. 2. el orjinal xbox oyunlarını çok ucuza internet üzerinden almak en mantıklısı. Kırdırınca ban yeme olayı var ban yedikten sonra online oynayamıyorsun.

İstersen araştırabilirsin...

HarunT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kinect + Xbox şuan piyasanın rakipsiz takımı,kesinlikle ama kesinlikle tavsiye ederim.Bir de Bekçi'nin dediği gibi orjinal oyunlar ile Xbox live ın tadına bir vardın mıı gerisi geliyor :D

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Xbox-Kinect kesinlikle doğum günü partilerinin vazgeçilmez eğlencesi ;)

serkay1578

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Direk Xbox de.Xbox live,kinect,gampad vs. bir sürü artısı var

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Ps3 derim. Ayrica xbox gibi move paketi var kamera ile vucuduna birey takmadan da oynayabiliyorsunuz. Ayrica bf3 ve pes 2012 mukemmel oluyor. Ps3 olunca hem xbox hemde mukemmel bir ps3unuz olmus oluyor.Yani xbox gibide oluyor. O yuzden kesinlikle ps3 onerim.

serkan94

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
22
Yetiştim :mrgreen: Kesinlikle Xbox 360 ve Kinect ikilisi ama eğer ücretsiz online ve exc. oyun istiyorum dersen Ps3 alacaksın.Online'a para vermek istiyorsan kesinlikle Xbox 360 almanı öneririm. [MENTION=113753]Bekçi[/MENTION] eğer son sürüm FW atılırsa ban olayı pek yok artık ben şuan rahat rahat online oynayabiliyorum.

soyluakif

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Xbox-Kinect artı jtag lı bir makina tavsiye ederim ps3 alırsan oyun için büyük paralar gözden cıkarman gerekiyor xbox eksi tarafı bluray yok dvd var ama oyunda görüntü kalitesi diyorsan xbox acık ara üstün ps3ten wii gelince cocuklar için eylenceli büyüklere hitabı düşük