Xbox One X başarılı olabilecek mi?

Bu konuyu okuyanlar

Eren Canlı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni nesil yaklaşmışken aynı konsolu tekrar tekrar çıkartıyorlar ama insanlar performans değil özgün oyun istiyor ve hala anlayamadılar. PS4 üm var ve çok fazla exclusive oyun seçeneğim var. Xbox kullanıcıları kendisini özel hissedemiyor olabilir çünkü PC ile beraberler. Herkesin zaten konsolu varken tekrar bi konsol daha alacağını zannetmiyorum. Ayrıca çok fazla pahalı, Türkiye piyasası da düşünülürse 2500 civarı bi fiyat bekliyorum.

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
ps 4 ün üzerine ps4 plus neyse Xbox one ın ustune one x de aynı yani mıcrosoft sony den daha az bişey yapmadı

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Düne kadar donanım diye yırtılan bir kesim vardı ps4 un donanımı xbox ı eziyor diye şimdi xbox x bir çıktı bu sefer bu kesim donanım neki oyun önemli oyun demeye basladi bu arada xbox x ile one arasında s var

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Sadece konsol kullanan kişi için bir tercih olabilir tabi 500 dolar fiyat istediklerini unutmamak lazım benim için grafik çokta önemli değil deyip yarı fiyatı çözümlere yönelmesi büyük bir ihtimal. Diğer duruma geçersek orta halli bir PC ye sahip olup hem konsol isteyenler için Xbox almanın hiç bir artısı yok, PS4 tarafının ezici bir üstünlüğü mevcut exclusive oyunlarda. Kısacası kendi ülkesinde başarılı olabilir yine satışları biraz daha ivmeler ama oyun tarafında hala küçük ve steamdaki popüler co-op oyunları getirip onlarla pazarlamaya devam ederse konsolunu, Sony tarafının büyük üstünlüğü sürmeye devam edecek.

Son düzenleme:

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Bir sosyal deney yaptılar. Pepsi'nin yaptığı gibi. PS4 ve PS4 Pro'yu yan yana koydular ve 4k ekranda insanlara oynattılar. Pro diyen PS4, PS4 diyenin Pro daha iyi dediği oldu. Kısaca farkı anlayamayıp birini söylediler. Bir konsolun varsa şu versiyonu daha iyi mantığı ile almak para israfı. Donanım üreticilerinin kar etme isteği.