XBOX One Quantum Break Kampanyası | Garanti Bankası

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
27 Nisan - 31 Mayıs tarihleri arasında İnternet Şubesi'ne giriş yapan müşteriler XBOX One Quantum Break Oyun konsolu ve 2 oyunu 200 TL indirim ile almaya hak kazanıyor!

Çekilişle 10 Xbox One veya 10 adet Quantum Break oyunundan birini kazanma şansını yakalıyor!

xbox_quantum_kampanyagorseli.jpg

Hemen İnternet Şubesi'ne girmek için tıklayın.

Kampanya Detayları
  • 27 Nisan – 31 Mayıs tarihleri arasında İnternet Şubesi'ne giriş yapan müşteriler Xbox One Quantum Break oyun konsolu ve 2 oyunu 200 TL indirim ile almaya hak kazanacaklardır.
  • Kampanya yalnızca 500GB Xbox One Quantum Break Beyaz renkli oyun konsolu için geçerlidir. Kampanyadan yararlananlar ürünleri 1.699 TL yerine 1.499 TL’ye alabileceklerdir. Diğer yan ürünlerde geçerli değildir.
  • Ürünün tam adı XBOX ONE 500 GB // QUANTUM BREAK // ALAN WAKE X360 (889842058253)’dür. Bu ürün kodu dışındaki bir üründe 200 TL’lik ürün geçerli olmayacaktır.
  • Kampanya kodlarını Bimeks mağazalarından veya bimeks.com.tr üzerinden kullanılabilir. Mağaza listesi içintıklayın.
  • Kampanya kodları, İnternet Şubesi'ne giriş yapanlara 01 Haziran 2016 mesai bitimine kadar kısa mesaj yoluyla iletilecektir.
  • Kişiye özel üretilen kampanya kodları, en geç 12 Haziran mesai bitimine kadar kullanılmalıdır. Cep telefonuna iletilen kampanya kodu seçili mağazalardan veya mağazaların internet siteleri üzerinden yapılacak alışverişlerde indirim kodu kısmına yazılarak alışveriş tamamlanır. Bu tarihe kadar aktive edilmeyen kodlar geçerliliğini yitirir.
  • Kampanya kodunun iletilebilmesi için gerekli olan cep telefonu bilgisinin güncel olması katılımcıların sorumluluğundadır.
  • Cep telefonu numarasının ve dolayısıyla kampanya kodunun 3. Kişilerin eline geçmesi halinde mağazaların herhangi bir sorumluluğu doğmayacaktır. Cep telefonu numaraları Paramatik veya şubelerden güncellenebilir.
  • İndirim kodları para ile satılamaz, paraya çevrilemez veya başka kampanyalarla birleştirilemez.
  • Kampanya dönemi içerisinde 1 kişi en fazla 1 adet indirim kodu kazanabilir ve tek bir çekiliş hakkı elde eder.
  • Ürün teslimi ve iade 6507 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun kapsamında Bimeks tarafından gerçekleştirilecektir.
  • Kampanya döneminde İnternet Şubesi’ne giriş yapan müşterilerimiz aynı zamanda çekilişle;
    • 10 adet XBOX One 500 GB Quantum Break Beyaz Konsol
    • 100 adet Quantum Break Xbox One oyun (konsol oyunu) kazanmaya hak kazanacaklardır.
  • Diğer mevzuattaki hükümler saklı kalmak kaydıyla düzenlenen piyangolar için, ikramiyelerin son teslim tarihini takip eden onbeş gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne itiraz veya şikâyette bulunulabilir. Bu sürenin bitiminden sonra yapılacak itiraz veya şikâyetler hakkında ise İdarece herhangi bir işlem yapılmaz.