Xbox One Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Merhaba konuyu hortlatıyorum ama bu konuda danışmam gereken bir kaç şey olacak. 7 yaşında oğlum var onun için oyun konsolu alacağım. oyunlardan konsollardan vb zerre analamıyorum, hiç bilmiyorum. oğlum birkaç yerde hareketli oyunlar oynadı ve çok sevdi. bu yüzden buna yöneldim. hareketli oyun kategorisinde ps move, xbox kinect, nintendo switch gibi seçenekler olduğunu gördüm. kendi araştırmalarımla yapılacak en iyi şeyin şu olduğuna karar verdim. x box one veya xbox one s alınacak(ikinci el ya da teşhir). kinect kamera alınacak. xbox one s alınırsa kamera için ara bağlantı adaptörü alınacak. teşhir ürün ya da ikinci el ile toplam 5000 TL'ye mal olacak. online satış sitelerinin 1 yıl konsol garantisi de eklenirse 5500 TL gibi bir rakam çıkıyor ortaya. danışmak istediğim şey ise, bu araştırmalarım doğru mu? siz xbox one kullanıcılar bu bakış açısına ne dersiniz. yardımcı olur musunuz?
Ps tarafını bilmiyorum lakin xbox tarafında artık kinect in alınır lığı yok diye biliyorum. Şahsi düşüncem xbox one ve one s e artık para verilmez. Sen şu an çocuk için diyorsun lakin oynamaya başla çocuktan daha çok sen oturursun başına . O yüzden biraz daha güncel cihazlara bakmanı öneririm.