Xbox one Gold üyelik hakkında bir kaç sorum.

Arkadaşlar yakın bir zamanda xbox one s aldım yanında 3 aylık gold üyelik geldi, bir kaç sorum var cevaplasanız cok sevinirim. :D

1-Gold üyelik aylık verdiği oyunları, abonelik bittikten sonra single player oynayabilir miyim ? bazıları aboneliğin bitmesi engellemez derken bazıları abonelik bitince hiç bir şekilde erişemezsin diyorlar.

2- Kane and lynch 2 gold üyelik sayesinde bu ay hediye geldi fakat diğer oyunları sorunsuz indirirken kane and lnch 2 faturalandırmak için ödeme şekli istiyor neden ?

Mrtaltg

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
1 sorunu 6 gun sonra cevapliyayim benim gold bitiyor denerrim genelde xbox da calismiyor deniyor bende tecrube etmedim
2 360 oyunu oldugu icin istiyor gold un varsa ucret kesmez

1 sorunu 6 gun sonra cevapliyayim benim gold bitiyor denerrim genelde xbox da calismiyor deniyor bende tecrube etmedim
2 360 oyunu oldugu icin istiyor gold un varsa ucret kesmez
--- Gönderi Güncellendi ---
teşekkürler :) teknosadan almıştım ordaki görevli multiplayer oynayamazsın ama singleplayer oynayabilirsin demişti ama güvenemedim

Mrtaltg

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
1 Sorunu şimdi yanıtlıyayım gold bitiminde xbox one oyunlarını oynayamıyorsun üyelik al diye uyarı çıkıyor ama yine xbox one üzerinde xbox 360 oyunlarını oynayabiliyorsun gold un verdiği

Mrtaltg

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
Bence değer almak her ay verilen oyunlar bile fazlası ile hak ediyor sorunsuz online da hediyesi oluyor

Bu konuyu görüntüleyen üyeler (Toplam:0)

stat counter