Xbox mı PS 4 mü

Bu konuyu okuyanlar

senslh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
sizce xbox one s mi alayım yoksa ps 4 mü bide xbox one daki cd oyunlar one s de açılır mı ?

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
tercih meselesine birşey diyemem arkadaş çevrene bak hangi tarafta daha çok ise oraya yönel yinede ikinci olarak xbox one cd si S de de çalışır

DarkWolfTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Ps4 ü tercih ederdim Hem oyun kolu dahada kullanışllı hemde ps4 e daha çok ve daha güzel oyunlar çıkıyor genelde

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Ben Ps4 ü tercih ederdim Hem oyun kolu dahada kullanışllı hemde ps4 e daha çok ve daha güzel oyunlar çıkıyor genelde
internet alemi tam tersi görüşte fakat xbox ın kolunun yıllardan beri ps den kat be kat daha iyi olduğunu söylüyorlar oyunkonusunda ise genel olarak exc harici bütün oyunlar neredeyse iki platformada çıkıyor

SecReT_HeaVeN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Xbox gamepad oyun kolu olarak ps4 den daha güzel görünüş estetik olarak ama güzelliğiyle kalmıyo fiyatıyla'da göz boyuyor bi oyun kolu bozulduysa 250-300 tl garanti masraf :/ TV de güzel HD kalite verir ama + sı olduğu kadar - side var xbox genel de hep yurt dışındaki oyuncular oynar Türkiye'de alıp oynayan azdır Ps4 al derim bence memnun kalırsın Ps5 çıkana kadar işini görür canın sıkılmaz 3 - 4 senede bi geliyo zaten Playstation'ların yenisi

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Ucuza orijinal oyun oynamak istiyorsan ps4 platformundan vazgeçme. (Xbox ve ps4 için söylüyorum, steamı karıştırmayın) 2. El olarak yüzlerce oyun uygun fiyata satılıyor dijital olarak. Google de aratırsan diğer forumlarda bir çok ilan var. Referanslı üyelerden alışverişten sorun çıkmıyor genelde.