Xbox Game Pass Ve Live Kaç Tl?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Birkan Kaya

Üyecik
Öncellikle Merhaba Arkadaşlar, Ben Xbox One S Almayı Düşünüyroum İçinde 3 Ay Live Ve 3 Ay Game Pass Var Bunlar Elbette Bitecek Mesela 1 Aylık Ücretleri Ne Kadar?
Kullanan Birisi Yada Bilen Birisi Varsa Yazabilirmi?

Sweeny

Üyecik
Xbox one s kullanıyorum. Xbox genelde çok kampanya yapıyor. Şuan mesela 6tl 2 aylık alınabiliyor. Bende 3 aylık + 1 aylık gold ve game pass kodu var. Sırf fiyatı uygun olduğu için hemen aldım. Normal fiyatı 29tl'dir.

Birkan Kaya

Üyecik
Xbox one s kullanıyorum. Xbox genelde çok kampanya yapıyor. Şuan mesela 6tl 2 aylık alınabiliyor. Bende 3 aylık + 1 aylık gold ve game pass kodu var. Sırf fiyatı uygun olduğu için hemen aldım. Normal fiyatı 29tl'dir.
Kablolu İnterneti Xbox a nasıl bağlayabilirim videolarda kablosuz wifi diyorda

Sweeny

Üyecik
Kablolu İnterneti Xbox a nasıl bağlayabilirim videolarda kablosuz wifi diyorda
Ben hiç kablolu denemedim. Fakat kabloyu lan girişine taktığınızda bağlanması lazım diye düşünüyorum. Benim evdeki düzenime göre kablonun uzunluğu yetmediği için hep kablosuz şekilde kullandım. Ama bi deneme yapıp sonucu sizinle paylaşırım.

Birkan Kaya

Üyecik
Ben hiç kablolu denemedim. Fakat kabloyu lan girişine taktığınızda bağlanması lazım diye düşünüyorum. Benim evdeki düzenime göre kablonun uzunluğu yetmediği için hep kablosuz şekilde kullandım. Ama bi deneme yapıp sonucu sizinle paylaşırım.
bide son kez bişi soracam kutusunun içinden xbox kol şarj kiti çıkıyormu

stat counter