Xbox 720 hakkında soru ?

Bu konuyu okuyanlar

aderanc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben çok oyun oynayan biri değilim. Sadece, FPS olarak MOH, BF, COD serisini ayrıca PES2012 oynarım. Bunun yanı sıra çok egoist olup her daim bilgisayarımın sisteminin en üst seviyede olmasını isterim. Şimdi gidip 5000TL verip bilgisayar alsam bu bahsettiğim oyunları oynamaktan başka iş yapmicam. Şimdi sırf bu oyunlar için bu kadar para vermek canımı sıkıyor. Aynı oyunları Xbox360'ta oynamak istediğimde bilgisayarın grafikleri daha çok hoşuma gidiyor. Şimdi bu Xbox720 zıkkımı ne zaman çıkar çıkarsa i7 işlemcili ve GTX560 ekran kartlı bir bilgisayarın verdiği görüntüden daha mı iyi olur? Yani Xbox720'yi mi bekleyim diyorum. Karar veremedim. Çünkü bilgisayar alsam her daim yenileme ihtiyacı duyarken konsolda böyle bir dert yok.

free_agent

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Doğmamış bebeğe don biçilmez.Bu sorunun cevabını bulman için bişraz beklemen lazım.

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
kim bilir arkadaş
şuanda kimsenin bilmediği bi alet için fikir edinme peşindesin ne hayallare kuruyosun ya biraz oturaklı şeyler düşün xbox 720 çıkınca bakarsın başının çaresine şimdiden onun sıkıntısını çekmen kendine yazık

yanımda olssaydın da bana böyle bişey sorsaydın çok pis söverdim

YAREM

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende konsol almak istiyorum . Fakat şimdi almak ne kadar sağlıklı bilemiyorum.Ama birde şöyle düşünmek lazım.Yeni konsol çıksa bile oyunları çok pahalı olacak , oyunların 2. düşmesi 5 aydan önce , konsol çipinin kırılmasıda yaklaşık 6-7 ayı bulur gibi.Bunlarıda hesaba katmak lazım.Ayrıca yeni konsolun tahminimce satış fiyatı 1700 ila 2300 tl arası olur .
Ama ben derimki..
xbox fw li sıfırı şu an 800 tl + cihazı alırken 30 oyun yanında yüklüyorlar.Kısaca piyasadaki oyunlar zaten sizi kafadan 2 sene götürür..2 sene sonrada zaten yeni konsollar kırılır ve birazda ucuzlar.

Dragonborn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xbox 360 almanı tavsiye ederim. Yeni konsolların 2-3 seneden önce geleceğini şahsen kesinlikle düşünmüyorum. İnternette yapılan haberler tamamen insanları heyecanlandırmaya yönelik. Al bence pişman olmazsın.