Xaomi mi5s alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Djengo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Konuda da belirttiğim gibi artık telefonlara 3-4 bin tl vermek ıstemıyorum sizce bu fiyata bu özellikte ki telefon alınır mı yardımcı olursanız sevinirim

ALPER KOCAK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kardeşim öncelikle telefon çok hızlı,stabil donma kasma hiç yapmıyor.Bataryası iyi gidiyor telefon uykudayken kendini durduruyor şarjı yavaş azalıyor yani,kamerası ışık iyiyken çok iyi fotograflar çıkarabiliyor,ışık azken biraz daha kötü oluyor ama yinede amiral gemisi hissini kesinlikle yaşatıyor fotograflarda,saglam telefon metal kasa öyle kırılgan değil mi 5 e göre kasayı güçlendirmişler baya.Kısacası ben çok memnnunum şuan bi ıphone la samsungla değişmem telefonumu gayet iyi performansı seviyorum o yüzden bayağı.

Djengo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Değerli yorumlarınız için teşekkürler siparişi verdim en kısa zamanda elimde olucaktır.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Alınır alınır ve alınır diyecektim ki zaten almışsın :D

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Alınır bende Mi 5 kullanıyorum bir sorun problem yok.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
istanbulbilişimde de var.
--- Gönderi Güncellendi ---
istanbul bilişimde var, eğer mağazadan almak istersen, biraz daha pahalı yalnız.

Sametaygormez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Nerden alinabilir?
Teknostore
Hepsiburada
İstanbul bilisime baktim fiyatlar cok dengsesiz 1600tl ila 1100tl arasinda

Sametaygormez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Rom ve imei sıkıntısı olur mu ki?
1200tl olmasi şüphe uyandiriyo

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
migroslarda 1400 tl şu anda 5s alınabilir ...

batibay48

Asistan
Reaksiyon puanı
7
32gb/4 gb olanı 1400 tl migros da :D
yine banggooda yonelecegiz anlasilan.Bilgili arkadaslar varsa banggood dan xiaomi m5s plus 128 gb alirsam garanti kapsamindaki bir sorunla karsilastigimda kiminle nasil hangi dilde irtibata gececegimi yazabilirlerse sevinirim.

ixboot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Mi5S SAR değerini bilen var mı? Teşekkürler..

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
Arkadaşlar bende telefon arıyorum. ön kamerası iyi olmalı arka kamera s7 edge gibi olmasa bile güzel olmalı en azından orta üstü olmalı

mi5s bu konuda tatmin edermi beni ? rom konusunda sıkıntı yaşarmıyım bir kronik sorunu varmı

Parmak izi harici .. birde numaralara +9 eklemek gerekiyo galiba

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
Kullanan arkadaşlar ekran süresi ne kadar ve hangi romu kullanıyosunuz memnun olmadığınız bi konu varmı ?

batibay48

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar Mi5S SAR değerini bilen var mı? Teşekkürler..
Biraz geç oldu ama eu ve usa standartlarına göre telefonun sar değeri iyi.Bir arkadaş vardı birkaç telefonla onun sar değerlerini yazmıştı bir konuda şuan onu bulacak vaktim yok biraz ararsan bulursun orada yazıyor.

cihatemreaytekin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dostlar bir soru da ben sormak isterim. mi5-mi5s-mi5s+ cihazlarında LG ekran paneli kullanıldığı için 'gost screen ' sıkıntısı oluyor diyorlar. Kullananlar varsa, bu işin aslı astarı nedir ?
--- Gönderi Güncellendi ---
yine banggooda yonelecegiz anlasilan.Bilgili arkadaslar varsa banggood dan xiaomi m5s plus 128 gb alirsam garanti kapsamindaki bir sorunla karsilastigimda kiminle nasil hangi dilde irtibata gececegimi yazabilirlerse sevinirim.
Dostum, banggood'tan gümrüğe takılmadan nasıl telefon almayı düşünüyorsunuz, var mıdır bi yolu yordamı?