Xaiomi mi 6 İphone 6s plus Huwaei p10 plus mı Her Konuda

Bu konuyu okuyanlar

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
Mi6nın fiyatı p10 plus ın yarısı... Mi6 al geç garanti çok problemse p10+ alırsın 4.000₺ye

EmrullahBuluts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
mi 6 kamera konusunda biraz sıkıntı yasayanlar var p10 + cok guzel kamerası var cok kararsız kaldım

Cel1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
p10 plus kullanıcıları gayet memnunlar parçalar diğer saydıklarını p10 plus rahat hemen hemen her konuda

M

Murat Burç

SDN Okuru
6s Plus'u boşver
İkisi de ithalatçı garantili olacaksa kamera için P10 Plus , performans işlemci vb için Mi6
Mi6 net daha serin çalışıyor P10 Plusda P10 Plus ısınıyor haberin olsun
--- Gönderi Güncellendi ---
mi 6 ile p10 + arasına cok fark var mı kamera batarya
@EmrullahBuluts kamerada vardır ama çokluğu ne kadar çok tartışılır ama bataryalarda Mi6 öne bile geçebilir.
Boş boş konuşacaklara aldırma yok şöyle huawei yok böyle uçuyor diye Sd835 kesinlikle ağır yükte kırın 960dan(P10 Plus işlemcisi ) daha tasarruflu

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Oyun için mi6 öneriyorum. 6s plus pişmanlık gibi şimdilik 8 çıkana kadar.

EmrullahBuluts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
abim 6s plus kullanıyor bende özgürlük istiyorum ı nedenen dolayı mi 6 ve p10 + düşünüurum
6s Plus'u boşver
İkisi de ithalatçı garantili olacaksa kamera için P10 Plus , performans işlemci vb için Mi6
Mi6 net daha serin çalışıyor P10 Plusda P10 Plus ısınıyor haberin olsun
--- Gönderi Güncellendi ---

@EmrullahBuluts kamerada vardır ama çokluğu ne kadar çok tartışılır ama bataryalarda Mi6 öne bile geçebilir.
Boş boş konuşacaklara aldırma yok şöyle huawei yok böyle uçuyor diye Sd835 kesinlikle ağır yükte kırın 960dan(P10 Plus işlemcisi ) daha tasarruflu
bende p10 + sadece kamera ve batarya için demiştim ama ısındıgna gore cunku ben tam bir telefonları oyun konsoluna ceiviren bi insanım

M

Murat Burç

SDN Okuru
abim 6s plus kullanıyor bende özgürlük istiyorum ı nedenen dolayı mi 6 ve p10 + düşünüurum

bende p10 + sadece kamera ve batarya için demiştim ama ısındıgna gore cunku ben tam bir telefonları oyun konsoluna ceiviren bi insanım
sd835li mi6yi alacaksın o zaman

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Huawei cihazlarda hic rom yok xdadaki toplam kinulari saysan 5 i gecmez
Ama resmen rom dosyası yükleyip ayarlardan yükleyebiliyorsunuz hiç öyle farklı menülere, siyah ekran beyaz yazılı ekranlara girmek zorunda kalmıyorsunuz rom atmak için ;)

Reaksiyon puanı
5,172
Ama resmen rom dosyası yükleyip ayarlardan yükleyebiliyorsunuz hiç öyle farklı menülere, siyah ekran beyaz yazılı ekranlara girmek zorunda kalmıyorsunuz rom atmak için ;)
Oyle bir secenek sunalacagini sanmiyorum androidin yapisina aykiricama stock tabanlilar belki olabilir

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Oyle bir secenek sunalacagini sanmiyorum androidin yapisina aykiricama stock tabanlilar belki olabilir
EMUI yükleme diye bir yer vardı. oraya basınca yeni emui sürüm dosyasını seçiyorsunuz ...