Wordpress Yazı sahibi kısmını kaldırmak?

Bu konuyu okuyanlar

Extr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar wordpress ile oluşturduğum bir sitem var. Ve yazdığım yazıların altında ismimin görünmesini istemiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Şimdiden teşekkürler...

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Genelde tema ayarlarında olur.

Author (Header) yanında tik işareti olur, onu kaldırırsan gözükmez. Ama her tema da da bu ayar bulunmaz.

Extr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tema ayarlarında yok. Ama onun dışında temamı seviyorum. Ayrıca bir yığın da düzenleme yaptım. Siteyi kurumsal oluşturduğum için ilgili bölümü mutlaka kaldırmam gerekli. Bunu kodlardan nasıl yapabilirim?

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Admin panelinde Görünüm > Editör index.php, single.php, archive.php, archives.php ve page.php den <?php the_author_posts_link(); ?> yazısını kaldırdığınız zaman gözükmeyecektir.

Extr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mila12 Teşekkür ederim :) cgrszone henüz acemi olduğum için soruyorum. :) Öğrenince birşeyi yapmak basittir ama ben daha öğrenme aşamasındayım :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
onları yapmama rağmen hiçbişey olmadı. Hala daha duruyor orda. Nasıl yapabilirm başka?

hasansengun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu kullandığın temaya göre değişiklik gösterecektir. Onlarca tema kurdum neredeyse hepsinde farklı yollardan copyright yazısını değiştirdim. Evet doğru söylemişsin öğrenince birşeyi yapmak basit ama zaten bu tür şeyleri bula bula öğreneceksin bu işi benim nacizane fikrim :)

snowfalcon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
siteni özel mesajla atarsan kaldıracağın kodu ve yerini daha kolay söyleyebilirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
görünüm temalar sekmasinden düzenleyiciye gir düzendede alt satir felan var ordan bak kendi adini gir veya silgitsin kesin çözüm bütün temalarda böyle yapiyorsun her şeyi düzenlersin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
keremiya temada sayfanın alt kısmına ( sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 diye sayfa sayısını eklemek istiyorum nasıl yapılıyor yardı :(

sarper.arıkan

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Merhaba
Ana sayfada wordpress ile oluşturduğunuz için teşekkürler yazısını nasıl kaldırabilrim ?

DiesBan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kullandığın temayı söylersen daha ayrıntılı yardımcı olabilirim.Bazen tema ile ilgili kolayca kapatılıyor.Kod silmene gerek yok.Sorun çıkmasın

BiCoder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Genel olarak düzenleyici de post, content veya content single'da olur. Author diye aratırsanız görürsünüz

mantus107

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kodlama bilmeyen arkadaşlar hiç kodlar ile uğraşmasın, wordpress'in bu konuda eklentisi mevcut ve eklenti ile Yazar isminin görünmesini açıp kapatabilirsiniz.
Eklenti ismi : Show Hide Author
Yayınlanma tarihini kaldırmak isteyen arkadaşlar da olabilir onlarda "WP Date Remover" isimli eklentiyi kullanabilirler.

furkanman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kodlama bilmeyen arkadaşlar hiç kodlar ile uğraşmasın, wordpress'in bu konuda eklentisi mevcut ve eklenti ile Yazar isminin görünmesini açıp kapatabilirsiniz.
Eklenti ismi : Show Hide Author
Yayınlanma tarihini kaldırmak isteyen arkadaşlar da olabilir onlarda "WP Date Remover" isimli eklentiyi kullanabilirler.
hocam eklentiyi nasıl kullancağız. ekledim etkinleştirdim ama kalkmadı yazı

Durankızı92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben yeniyim daha açıklayıcı yazar mısınız nereden kaldıracağımı bir Türlü bulamıyorum ??
Mesaj otomatik birleştirildi:

Turk ticaret net den giriş yapıp hazır site hazırlıyorum ama adres ve tarih yazısı kalıyor kaldırmak istiyorum

Son düzenleme:

kingfk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende bir türlü bulamadım gitti arkadaşlar bu konuda napıcağız . Bazı arkadaşlarımız görünüm tema editör kısmında bazı dosyalardan bahsetmiş. O dosyalara tek tek girdim ama hiç söyledikleri doğrultuda kodlara erişemedim. başka bir yolu yokmu bu işin.

ErsinGO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
her temaya göre farklılık gösterebilir bu. ama single.php içinde arama yaparak başlayın. post author mutlaka geçmiştir bir yerde. başlangıcını ve sonunu bulup sileceksiniz.

ancak böyle bir özellik varsa temanızda ayarı da olması lazım. panelden kapatabilmelisiniz. ücretsiz temalardan kullanıyorsanız onu bilemiyorum.

kyaemre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar wordpress ile oluşturduğum bir sitem var. Ve yazdığım yazıların altında ismimin görünmesini istemiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Şimdiden teşekkürler...
Tema'da kapatma özelliği yok ise en kolay çözüm css ile kapatmaktır
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende colormag teması var :(
demolarda birçok özellik aktif değildir.Css ile kapatmanız gerekiyor