Wordpress Spam Üye

Bu konuyu okuyanlar

YEŞİL AŞKI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Günde 15-20 arası spam üye kaydı alıyorum. Kimisi E-posta adresini doğruluyor kimisi doğrulatamıyor. E-posta doğrulamasını nasıl geçiyorlar anlamış değilim. Eklentisiz bunu engellemenin bir yolu var mı?

Tkare

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Günde 15-20 arası spam üye kaydı alıyorum. Kimisi E-posta adresini doğruluyor kimisi doğrulatamıyor. E-posta doğrulamasını nasıl geçiyorlar anlamış değilim. Eklentisiz bunu engellemenin bir yolu var mı?

Mevcut eklentulerinden biri muhtemelen virüslü. Kullandigin eklentileri kontrol et

YEŞİL AŞKI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uzun zamandır kullandığım eklentiler. Sistemde hiçbir değişiklik yokken olmaya başladı. Eklenti olarakta NextGEN Gallery, Google XML Sitemaps, WP-Polls, WP Smush.it, WP-PostViews vb. wordpressin bilenen eklentileri.

Tkare

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eklentilerin yorumlarını oku.. seninle aynı sorunu yaşayanlar yorum yapmıştır...

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Karakter koruması yok mu? captcha denen zımbırtı

YEŞİL AŞKI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Karakter koruması yok mu? captcha denen zımbırtı
Stop Spammer Registrations Plugin eklentisini kurdum fakat kar etmedi. Eskisi kadar sık gelmiyor azalttı ama tam sorunu çözmedi. Önerdiğiniz Captcha eklentisi var mı? Hem üyelik hemde iletişim formunda aynı anda kullanabileceğim?

biryazilimci

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
22
buradaki eklentiyi kur. Daha sonra buradan yeni anahtar oluşturup eklentinin ayarlarına gir. Yorumların, kullanıcı girişin ve diğer form verilerin insan doğrulamasına tabi tutulacaktır.

Son mesajlar