WordPress ile yeni bir site kurdum..

Bu konuyu okuyanlar

orduboztepeblog

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu işlerden anlayan arkadaşlarımızın öneri ve yorumlarını bekliyorum. Bana bu konuda yardımcı olurlarsa çok sevinirim..Neden OrduBoztepe derseniz bu yörede yaşıyorum.

Ordu Boztepe Adsız (1).png

baates

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
merhaba;

Ücretsiz tanıtım yazısı yayınlamak istersen WebSiteTr kullanabilirsin.

iyi çalışmalar.

xSafa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Menüdeki linklere tıklayınca farkettim ki, sayfa olarak yazman gerekenleri de yazı olarak yayınlamışsın. Üstelik bağlantı da genel olduğu için karşıma özet çıkıyor ve ikinci bir tıklama ile yazıya gitmek zorunda kalıyorum. Sana tavsiyem bunu Sayfa olarak yayınlayıp, menüye koymandır.

Panban

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadas sanada yazıyorum amac ney ? alan adı alıyorsunuz içine wordpress kuruyorsunuz onun içinede resimler yazılar devam... ama amac ney ?
Ben yazılımcı felan değilim anlamıyorum ama soyle baktıgımda cok merak edıyorum amac ney dıye ? birşey üretmemişsin hazır şeyleri almışsın bir site yapmışsın. yaptığın işi layığı ile yapan siteler var bütün dünyanın güzelliklerini yorumları notlarıyla içeriyor canlı sürekli. senin sitene niye girsinler bir yerde ne var diye ? boş site kurmayın gözünüzü seveyim. bunlar cok eskılerde kaldı ılk ınternetı goren türk hareketiydi bunlar. insanların ihtiyaclarını gideren birşeyler kurun. gercekten ıhtıyac gıdersın ınsanlar hahh ıste bu benım ısımı halleden desın. içini sen doldurmaya calısma yaptıgın sey ıcını kendı doldursun. yaptıgın seye koyundekı ınsanlar gırsın dıye ugrasma koyun sana para kazandırmaz turkıye hıc kazandırmaz, dünyanın her yerinden insanların ihtiyacını goren seyı yap. ter dokuyorsan buna ter dok arkadas... amerikayı yenıden kesfetmeye calısma...

emre1975

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadas sanada yazıyorum amac ney ? alan adı alıyorsunuz içine wordpress kuruyorsunuz onun içinede resimler yazılar devam... ama amac ney ?
Ben yazılımcı felan değilim anlamıyorum ama soyle baktıgımda cok merak edıyorum amac ney dıye ? birşey üretmemişsin hazır şeyleri almışsın bir site yapmışsın. yaptığın işi layığı ile yapan siteler var bütün dünyanın güzelliklerini yorumları notlarıyla içeriyor canlı sürekli. senin sitene niye girsinler bir yerde ne var diye ? boş site kurmayın gözünüzü seveyim. bunlar cok eskılerde kaldı ılk ınternetı goren türk hareketiydi bunlar. insanların ihtiyaclarını gideren birşeyler kurun. gercekten ıhtıyac gıdersın ınsanlar hahh ıste bu benım ısımı halleden desın. içini sen doldurmaya calısma yaptıgın sey ıcını kendı doldursun. yaptıgın seye koyundekı ınsanlar gırsın dıye ugrasma koyun sana para kazandırmaz turkıye hıc kazandırmaz, dünyanın her yerinden insanların ihtiyacını goren seyı yap. ter dokuyorsan buna ter dok arkadas... amerikayı yenıden kesfetmeye calısma...
Hocam, evet çok haklısın..dediklerinize katılıyorum...siz bu konuda çok tecrübelisiniz belli oluyor..Yanlız bir konuda dikkatini çekerim; imla kuralların sıfır...içerik yazıyormusunuz ?mesleğiniz nedir ?hocam?

Son düzenleme:

emre1975

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilk iki satırda "ney" o kadar kullanmışsın ki..ne demek anlamı nedir biliyormusun..bilmeden Türkçe yi katlediyorsunuz. Türkçe yazmayı ve imla kurallarını lütfen öğrenin boş laflarla sayfa meşgul etmeyin hocam..

Son düzenleme:

Panban

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
alay konusu olduk :) imlaya takılmış hiç sorgulamamış. ben yazdımda sana ulaşmamış umarım ulaşan olur :)

tekrar tekrar oku. anlamadıysan birdaha oku. anlamadıysan birdaha. arastır gel birdaha oku. anlayana kadar oku çünkü sen anlamamışsın :)

emre1975

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam lütfen..yanlış anlamayın..konuşmayı, yazmayı, üslubu öğrenin sonra, forum sayfalarında eleştiri için yazı yazın, boş kelimeleri üst, üste kullanıp, eleştiri veya yorum yaptığınızı zannetmeyin..
Yazdıklarım sizi incitmesin, kendinizi geliştirin, kitap okumanızı tavsiye ederim..

Panban

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Özür dilerim kusuruma bakma sende haklısın fazla ağır konuştum. Kendimi kaybettim. Dalga geçmedim lütfen sende beni yanlış anlama, fikirlerimden dolayı biraz kızdım bir kaç konuda düşüncelerimi paylaştım ilk defa. Fazla sert oldu.

Ortak noktaya varabilmemiz, benimde aydınlanmam için projenden bahsedersen çok sevinirim. Yanlışımızı anlamış oluruz. Bilgi paylaştıkca çoğalır...

orduboztepeblog

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Emre1975 isimli üyeye sana verdiği cevap için teşekkür ederim. Sana gelince arkadaş öncelikle, insan nasıl düşünür, nasıl kelimeleri bir araya toplar, nasıl Türkçe kelime kullanarak yazı yazar, en önemlisi yorum yapar onları öğren..Daha sonra yorumu ilk önce nasıl yazacağını düşün sonra yaz..Senin yazılarına göz gezdirdim her yazında Amerika yı keşfediyorsun..başka kelimeler öğren onları kullan..tamam mı ? sonrada yazdıkların için benden özür dilemeyi sakın unutma..Çünkü yazdıkların eleştri ve yorum değil..bekliyorum...

Panban

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bir kaç site kurmakla ilgilenen arkadaş için yorum yaptım yorumlar genel olarak aynıydı haklısın hepsine amerikayı yeniden keşfetme dedim.

Özür konusunda genel olarak ikinizdende özür dilerim bunu açıkca söylüyorum. Yaptığım yorum tarzına eleştiri yapmayalım ama fazla ağırdı farkettim o yüzden yeri geldiğinde de özür dilemesini bilmek önemli.

Ben projen hakkında da bilgi almak isterim. Çünkü dinlemeden yorum yaptım.

Son mesajlar