Wordpress için host

Bu konuyu okuyanlar

steve78

Doçent
Reaksiyon puanı
48
Merhaba,

Wordpress ile kişisel bir blog oluşturmak istiyorum. Wordpress'i, localhost oluşturup kurdum ve tasarımı mı hazırladım. Godaddy'de hazır bir alan adım da var ancak hostum yok. Uygun fiyatla nereden ve nasıl alacağımı bilmiyorum. Godaddy de araştırdım biraz ancak fiyatları biraz yüksek ve çok fazla seçenek var ne yapacağımı bilemedim. Yanlış bir şey satın almamak için sizlere sormak istedim.

nsgnc

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Merhaba,

Wordpress ile kişisel bir blog oluşturmak istiyorum. Wordpress'i, localhost oluşturup kurdum ve tasarımı mı hazırladım. Godaddy'de hazır bir alan adım da var ancak hostum yok. Uygun fiyatla nereden ve nasıl alacağımı bilmiyorum. Godaddy de araştırdım biraz ancak fiyatları biraz yüksek ve çok fazla seçenek var ne yapacağımı bilemedim. Yanlış bir şey satın almamak için sizlere sormak istedim.

Merhaba host buldunuz mu?

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Merhabalar,

Guzel.Net.Tr gibi Türk firmalarını size önerebilirim.

iclturkey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba reklam olsun diye söylemiyorum ama "hostinger" benim bay aişimi görüyor
ücretsiz mysql veritabanı da veriyor

muratbugan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Google Cloud'a aktar siteni kafan rahat etsin. Merdiven altı hosting firmalarından, adı duyulmamıs firmalardan uzak dur.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Merhaba,

Selam eğer hala host firması bulamadıysanız, ihs veya isimtescil'i öneririm.

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
İsimtescil de iyi evet. Benimde üyeliğim var ve ilgileniyorlar. Bazen yoğun olabiliyorlar ama yinede iyi diyebilirim.