Wordpress İçin Eklenti Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Merhaba Arkadaşlar,

Benim bir İnternet sitem var ve bu site henüz yeni. Bana bu site için eklenti önerebilir misiniz? Şuan için aradığım eklenti Giriş Yap gibi Abonelik Eklentisi. Daha aklıma gelmeyen bir çok eklenti var. Bildiğiniz ve kullandığınız eklentileri paylaşırsanız sevinirim.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Userpro'yu öneriyorum.

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Teşekkürler...

Peki başka tarz önerin var mı? :)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Teşekkürler...

Peki başka tarz önerin var mı? :)

Theme My Login'de var. Bu eklentide oldukça işlevsel. Üyelik, giriş ve şifremi unuttum sayfalarını kullanacağın temaya uygun olacak şekilde yeniden tasarlamanı sağlıyor. temada yer alan mevcut şablonlara göre düzenlemeniz konusunda size yardımcı olur. Bununla birlikte üyelerine sitende yer alan sağ veya sol bileşenlerden siteye giriş yapabilme imkanı tanıyabiliyor.

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Theme My Login'de var. Bu eklentide oldukça işlevsel. Üyelik, giriş ve şifremi unuttum sayfalarını kullanacağın temaya uygun olacak şekilde yeniden tasarlamanı sağlıyor. temada yer alan mevcut şablonlara göre düzenlemeniz konusunda size yardımcı olur. Bununla birlikte üyelerine sitende yer alan sağ veya sol bileşenlerden siteye giriş yapabilme imkanı tanıyabiliyor.
Teşekkürler. Yükleyip mutlaka denerim. :)