Wordpress eklentisi veya nasıl yapılır

Bu konuyu okuyanlar

ozerenie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Siteme giren kullanıcıya belirli bir yazı şablonu üzerindeki belirli alanları doldurabileceği ve çıktısını alabileceği bir editör hizmeti veren eklenti veya kod bloğu arıyorum. Bu işlem form şeklinde ilgili alanlar girilerek şablonda alanların doldurulması şeklinde de olabilir.

Örneğin
Ad soyad :.....
TC. .......

Şablon içeriği .....

Şeklinde benim hazırladığım şablonu kullanıcı form şeklinde dolduracak eksiksiz doldurduğunda şablondaki ilgili alanlar otomatik olarak dolarak kullanıcının dolu şablonu word veya PDF şeklinde indirmesi sağlanacak bunu nasıl yapabilirim. İşimi görecek bir eklenti var mı.
Şimdiden teşekkür ederim

ozerenie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.
Belirtilen eklentiler ile iletişim formu quiz formu vs. Oluşturulabiliyor. Ancak benim wordde hazırladığım şablonun belirtilen alanlarına aktararak dosyayı indirmesi sağlanamıyor.
Bu eklentilerle bilgi eksiğim varsa lütfen nasıl yapacağına ilişkin bir yol gösterirseniz çok sevinirim.

odinfo

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.
Belirtilen eklentiler ile iletişim formu quiz formu vs. Oluşturulabiliyor. Ancak benim wordde hazırladığım şablonun belirtilen alanlarına aktararak dosyayı indirmesi sağlanamıyor.
Bu eklentilerle bilgi eksiğim varsa lütfen nasıl yapacağına ilişkin bir yol gösterirseniz çok sevinirim.
GOOGLE 'a danışman daha iyi olabilir. Malesef o kadar bilgim yok.