wordpress altyapılı websiteler , cüzi bir miktara yapılır

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


dreamcely

Üyecik
Katılım
2 Nis 2016
Mesajlar
2
Puanları
1
Konum
ankara
Herkese merhaba öncelikle;
Bir fikrinizi hayata geçirmek için,aklınızdakileri satırlara dökebilmek için,insanlara yazdıklarınızı ulaştırmak için,büyük portallar yaratmak için,belki de birazda para kazanmak için herkes istemiştir website yapmayı.Fakat birçoğumuz yarı yoldan döndük ,bazılarımız sabır ettik yine döndük fakat arkadaşlar artık kendinize özel bloglar yada toplumsal siteler yaptırmak istiyorsanız sizinde bildiğiniz gibi en iyi altyapı wordpress-tir.Kolay panelleriyle ve kullanımıyla kod bilmenize grek yoktur.

Projenizi(websitenizi) hayata geçirmek için tam zamanı.Orta derecede olan wp deneyimimle sizlere wp içinde hazır bulunan şablonlarla website hazırlayabilirim.Şablon hazır olduğundan sitenin yapımı cüzi bir miktar para istemekteyim.Sitenin içerisine eğer isterseniz logo(kendim yapacağım(orta düzey illustrator ve ps bilgisi)) ve tasarım öğeleriylede zenginleştireceğim.

Sitenizi kurarken ve kurduktan sonra tüm sorularınızı bana iletebilirsiniz.Şu an kendi hazırladığım siteler(hepsi kendimindir)
---teknogeyik.com
---nightowlwallpaper.com
---dreamfall production(youtube kanalı/oylesine koydum)
(eğer ps ve ai yeteneğime guvenmezseniz karışık portfolyomu size gosterebilrim)

Sitenin host ve domaininde de yardımcı olacağım fakat bunları kendiniz almalısınız çünkü site sizin uzerinize.Size tavsiyelerde bulunabilirim.Eğer bir sıkıntı ile karşılaşırsanız iletişime geçebilirsiniz.

Sitenin kurulumu tamamen bana ait olacaktır.Kurulum ftp üzerinden gerçekleştirelecektir.

arkadaşlar aşağı farklı yorumlarda lutfen bulunmayınız(yok insanlar sana neden ihtiyaç duysun---neden sana websitesi yaptırsınlar---yok tasarım yapabiyorsan kendin neden site şablonunu yapmıyorsun(css ,tsarım ogelerimi html ile birleştirme kod bilgim yok. benzeri yorumlar)

---iletişim celilybc1@hotmail.com
---skype celilybc1
---instagram Celil Yabacı (@dreamcely) • Instagram photos and videos

eğer istekte bulunursanız dediğim gibi cüzi miktarlarda anlaşabiliriz/host ve domaini siz karşılayacaksınız

---not:istediğiniz tasarım,poster,kartvizit,wallpaper,youtube kapak resimleri yapılır.
 
Son düzenleme:
Üst
stat counter