Wolf Team kurulum dosyası çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

salih64

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Wolf Team kurulum dosyası nı indirdim oyunu kurmuyo kısacası çalışmıyor yönetici olarakta çalıştırmıyor ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz lütfen:confused1::(

ha bu arada sistem WİN 7 32 bit tamindir gezginler ve diğer farklı sitelerden birçokkez indirdim dosyayı ama yine çalıştırmadı //

Ruffles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Wolf Team kurulum dosyası nı indirdim oyunu kurmuyo kısacası çalışmıyor yönetici olarakta çalıştırmıyor ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz lütfen:confused1::(

ha bu arada sistem WİN 7 32 bit tamindir gezginler ve diğer farklı sitelerden birçokkez indirdim dosyayı ama yine çalıştırmadı //
antivirüs programını etkisizleştir yada tamamen kaldırıp tekrar kurulumunu denemelisin

salih64

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamam kardeşim yaptım çalıştı eywallah ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:( beyler benim win8 virüs programı yok ama bendede çalışmıyor windows defender nasıl kapatabilirim belki öle olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
win8 64 bitlerde uTorrent gerekmektedir o olmadan kurulum dosyası açılmaz eğer yine açılmazsa en yakın internet kafeye gidip setupunu almalısın en güncel setup onlarda

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende kurulum yöneticisi açılmıyor bekliyorum bekliyorum hiçbir şey olmuyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende kurulum yöneticisi açılıyor ama yüklenmiyor pando media booster de yüklü win8 ve virüs programı falan yok nasıl açabilirim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi bende de çalısmıyo indiriyorum wolfteam ı çalıstır dıyorum çalısmıyom windows7 32 bit benım ki kardım edın bılen warsa sölesin..?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Yardımcı Olun Benim Sistemim Windows 8 64 Bit Arkadaşlar Çift Tıklıyorum. Çalışmıyor 100 Kez Bastım Çalışmadı Arkadaşlar Wolfteamda Bana Yardımcı Olun yA N'olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:devil2:bendede oldu ama ilk önce utorrent"i indirdim sonra torentten indirdim çalıştı size de öneririm :) kolay gelsin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben kurukum dosyasını indir diyorum indiriyor çalıştır diyorum basıyorum duruyor duruyor sonra hıc bıse cıkmıyor nedenı ne ola bılır sızce lutfen yardım edın arkadaşlar

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
ben kurukum dosyasını indir diyorum indiriyor çalıştır diyorum basıyorum duruyor duruyor sonra hıc bıse cıkmıyor nedenı ne ola bılır sızce lutfen yardım edın arkadaşlar

Biraz bekle olmadı interneti kapatıp aç

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya Arkadaşlar Beninkiside 32 bit win7 viris programım felan yoktur ama genede olyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardes benim bilgisayar windows 7 32 bit kurulum yöneticiini indiriyorum ama indirdiğim kurulum yöneticisine girmiyor giriyor ama hiç bişi ekrana gelmiyor daha yeni bilgisayara format atıldı yardım edin lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
shıft tusuna basarak aççacksın şifreni yazıp giripi etkinleşt,r filen var işte

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
boşver wolfteam oynamasanız da olur :D

hurraaa çullanın üstüme şimdi :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler Kurulum yoneticisinin üstüne gelin sag tık özllikler diyip uyumluluk var oraya girin en aşada tüm kullanıcıların ayaralarını degişdir var oraya basın orada uyumluluk modu var oraya basın eyer bilgisayarınız windows8 e windows 7 yapın eyer windows 7 se windows xb service pack 2 yapın olucakdır :)):dirol:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benimde windows 7 kurulum yöneticisine basıyom ondan sonra çalıştır diyorum bekliyom bekliyom sonra hiç bişey olmuyor yönetici olarak çalıstırdım yinede olmadı interneti kapatıp açtım tekrar denedim yine olmadı antivürüs programını devre dışı bıraktım yine omadı lütfen yardımcı olun lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Çok sağol sabahtan beri uğraşıyorum bunu görmüştüm ama denememiştim şimdi oldu sağol :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim bilgisayara format atmadan önce wolfu çalıştırıodu şimdi tıklıyorum hiç bişi olmuo yardım edin noolur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
win8 64 bitlerde uTorrent gerekmektedir o olmadan kurulum dosyası açılmaz eğer yine açılmazsa en yakın internet kafeye gidip setupunu almalısın en güncel setup onlarda ( Bu Yazıyı Paylaşan Arkadaşa Allah Razı olsun yükledim :D ) Benim Pc Win 8 64 bit i5-3550 3.30 Ghz 3.30 hz 6.00 gb 6 RAm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:blush:ya arkadaşlar ben kurulum yöneticisini indirdim tıklıyorum pencere geliyor çalıştır diyorum açılmıyo virüs programını devre dışı bıraktım olmadı benim bilgisayar windows xp professional 516mb ram var açılmıyo