Wmaraci.com Adlı Site Yönetim Sorunları Ve Taraflı Yayıncılık!

Konusu 'Nefret Ettiğiniz Siteler' forumundadır ve destroyer06 tarafından 17 Mart 2017 başlatılmıştır.

1. destroyer06

destroyer06 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Ankara

- Wmaraci.com Adlı Site Yönetim Sorunları Ve Taraflı Yayıncılık!

Wmaraci.com adlı site sürekli İslamofobik ve terör propagandası içeren içeriklerin açılmasına izin verirken onun dışındaki karşıt ve tamamen düzgün olan içerikleri yayından kaldırdığı gibi kendi istediği konular dışında konu açanlara da saçma sapan sebepler belirtip üyeye ban atıyor. Sürekli olarak bunu yapan Wmaraci.com adlı sitede o kadar reklam harcaması yapmama rağmen artık Wmaraci.com kullanmıyorum. "Liseli" seviyesinde yönetim sergileyen ve Webmaster kelimesi adı altında yayın yapan bu Forum sitesi Webmaster'dan daha çok propagandacı barındırıyor.

2. isyankar42

isyankar42 Profesör

Beğenileri:
    763
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Konya
    Ornek bir kac link gosterir misiniz

3. destroyer06

destroyer06 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Ankara
    Link göstermek mümkün değil, çünkü siliyorlar. Fakat 3 yıldır üye olan birisi olarak artık kullanmıyorum. Siyaset yapılması forum kurallarına göre yasak olmasına rağmen siyasetten bol birşey yok, ticaret desen eskisi gibi ticaret dönmüyor bu siyaset konuları açanlar yüzünden. Kullanıcıya göre ban sistemi var. Mesela birisi bana açık açık hakaret etmesine rağmen ne ban atıldı, ne uyarı verildi. Ama ben birisine "düzgün düşünemiyorsun" dediğim için 2 haftalık ban yedim. Bu ilk değil, en az 9-10 defa ban yedim son 2 ayda. Ama artık insan böyle liseli tutumlarına sabredemiyor. İletişimden yönetime yazıyorsun, cevap bile vermiyorlar. Reklam için yazınca anında cevap yazıyorlar. Böyle değişikler.

4. isyankar42

isyankar42 Profesör

Beğenileri:
    763
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Konya
    Bizim formdada benzer durumlar olmustu ve sonunda darbe yapilip yonetimi indirdiler sende deneyebilirsin

5. destroyer06

destroyer06 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Ankara
    Hepsini geçtim, birde üyeliğimi silmiyorlar yahu. Böyle saçmalık olamaz. Olmadı en son çare adalete başvuracağım.

6. -Quantum-

-Quantum- Üyecik

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    Özel bir site. Neden koyduğun kuralları uygulamıyorsun diye kimse hesap sormaz daha doğrusu soramaz. Üyelik silme hakları da var sebep göstermeksizin. Tek yapabileceğiniz islamafobik bir içerik bulursanız ve bu içerikler belirli bir kesimin düşüncesi ve inançlarına hakaret, küfür, alay vb içeriyorsa ancak yasal yollardan birşeyler çıkarabilirsiniz ama onun içinde forum yönetimine değil konuyu açan üyeye yaptırım yada soruşturma vs açılır :)

Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş