Wiziq Videolarını İndiren Bir Program Arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
arkadaşlar wiziq sitesini bilen var mı bilmiyorum. online ders işlenen bir sistem. bu dersleri bilgisayarıma indirmek istiyorum. daha önce böyle bir program kullanan var mı aranızda? yardımcı olursanız memnun olurum.

fuzuli24

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bende o siteyi kullanmıştım arkadaşlar indirme yolunu bulamadım ama camtasia adlı program ile ekran ve ses kaydı alınabiliyor ben öyle yapmıştım...

tanerim

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kesinlikle IDM işini görür hemde bütün sitelerde...

galata9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ıdm işe yaramıyor. videonun ses kaydını alıyor ama görüntü yok. indirmeye izin verilen dosyalardan birini açtım .adobe flash player çalıştırıyor...

fuzuli24 hocam dediğniz programda dersi açıosun kayıta başlıosun ders bitene kadar devam ediyor değil mi?hocam sizi hangi kurs a katılmıştınız yoksa üds kpds dersler için mi ? :))

--- Mesaj Güncellendi ---

bnde en kötü en önemli videoları alıcam screen video capture ile :(

fuzuli24

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ıdm işe yaramıyor. videonun ses kaydını alıyor ama görüntü yok. indirmeye izin verilen dosyalardan birini açtım .adobe flash player çalıştırıyor...

fuzuli24 hocam dediğniz programda dersi açıosun kayıta başlıosun ders bitene kadar devam ediyor değil mi?hocam sizi hangi kurs a katılmıştınız yoksa üds kpds dersler için mi ? :))

--- Mesaj Güncellendi ---

bnde en kötü en önemli videoları alıcam screen video capture ile :(

evet ben üds kursuna katılmıştım wiziq üzerinden, videoları indiremedim bende ekran kayıt programı ile kaydettim. dediğiniz gibi programı çalıştırıyorsunuz kaydediyor ve daha sonra istediğiniz formatta riplyebiliyorsunuz yukarıda önerdiğim program bu konuda gerçekten çok iyi kısa bir araştırma ile programı net üzerinden bulabilirsiniz eminim ki :)

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
camtasia kullanacam tsk.ler. diğerleri işe yaramıyor ne yazık ki

boa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hidownloadı ı kullan işini görür

cem409

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar varmı bildiğiniz program hiçbirisi işe yaramadı.

KuKLy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlarında Dediği Gibi İDM İyidir. İDM'den Başka Bir Program Bende Kullanmadım.