Wix'te 2. bir site kurmak

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
227
Merhabalar Wix bir site kuracağımda eğer 2. site kurmak istersem. Aldığım Premium Paket ikisi için geçerli olacak mı?
Eğer geçerli oluyorsa yine Wix üzerinden 2. domain nasıl alabilirim? Yoksa ikinci domain başka yerden almak zorunlumu olacak.

Söylediklerim ikinci Wep sitesi ve 2. domain için. Tek bir sitede zaten sorun olmadığını biliyorum.

gospodar1453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar Wix bir site kuracağımda eğer 2. site kurmak istersem. Aldığım Premium Paket ikisi için geçerli olacak mı?
Eğer geçerli oluyorsa yine Wix üzerinden 2. domain nasıl alabilirim? Yoksa ikinci domain başka yerden almak zorunlumu olacak.

Söylediklerim ikinci Wep sitesi ve 2. domain için. Tek bir sitede zaten sorun olmadığını biliyorum.

Her premium paket, wix ile kurmuş olduğun sitelerin yalnızca seçili olan bir tanesi için geçerlidir. Alan adını Wix'ten almanı tavsiye etmemekle birlikte zaten başka bir site kuracağın için, bu sitede geçerli alan adını da yine aynı şekilde Wix'ten sağlayabilirsin. Daha fazla sorun olursa bu başlık altına yazmaya devam et.

ahmetcim

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
3
Kardeşim wix gibi siteler ne yazık ki 2. yıl ciddi paralar istiyorlar ve arkadaşın dediği gibi çok severler her bir şey için ayrı para almayı. Tavsiyem videosundaki anlatımı izle. Ben tekil host ile almıştım. Ama sen bu adamların premiumunu al sınırsız site ekleyebiliyorsun. yani 2. domain değil 10. domainini de eklersin.